magyarigy

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Krémpakolás

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Krémpakolás
2020. január 14.

Ilyen tipikus alap drogériás márkákhoz képest egy hangyányit jobban teljesít, de csodát nem tesz ez a pakolás sem (legalábbis az én göndör, sok hidratálást igénylő hajammal). Viszont akiknek a haja "könnyű eset", azoknak meleg szívvel ajánlom. Az illata is jó.:)

Nivea Bronze Effect Body Lotion

Nivea Bronze Effect Body Lotion
2020. január 14.

Nem ad túl intenzív barnaságot (a sötét bőrre valót vettem), bár így télen ez nem is elvárás nálam. Láttam, hogy többen írták itt a rossz szagát - pedig szerintem önbarnító mivoltához képest elég jól teljesített. Tetszik, hogy egyáltalán nem szárítja a bőröm, és nagyon könnyű vele dolgozni. Még egyszer sem lettem foltos tőle. Arcra viszont nem ajánlom zsíros bőrűeknek, sajnos nekem is kijöttek a pattanások, ráadásul színben nem láttam különbséget az arcomon.

Dr. Kelen Selfsun Tan Önbarnító Krém

Dr. Kelen Selfsun Tan Önbarnító Krém
2020. január 14.

Meg vagyok elégedve. A szaga miatt nem vontam le pontot, mert más önbarnítóknak sokkal rosszabb (párom szerint ennek süti illata van, ezt azért túlzásnak érzem :D). Nem foltos, nem sárgás, nem természetellenes. Bátran ajánlom mindenkinek.

Arcra nem kentem, mindentől pattanásos leszek, így nem is mertem ezzel kísérletezni egyelőre.

UPDATE: Az itt olvasott korábbi jó tapasztalatok miatt ki mertem próbálni arcra is, és nem bántam meg! Egyáltalán nem lettem tőle pattanásos, cserébe egy szép, egészséges színt kapott az arcom (amit mások is szóvá tettek).