Mahoney

Regisztráció dátuma: 2019. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2020. november 30.

Ott kezdeném, hogy csak annyira vannak kiszáradva a kezeim, hogy mire észbe kapok már csupa vér az egész és keresem a házban, hogy mit kentem össze vérrel. Az itteni pozitív vélemények alapján akartam kipróbálni. Na most először is én atrixot szoktam használni, nem azért mert az a legjobb, sőt, igazából az semmire se jó kb, hanem mert tudom, hogy gyorsan beszívódik. A véres kezeim már egy testesebb, zsírosabb krémet igényelnének, de nálam az a fő szempont, hogy hamar szívódjon is be. Az atrix mennyiséget nyomtam a kezemre, és mivel ég és föld a kettő ezért azt se tudtam hirtelen, hogy most mit csináljak annyi krémmel. Hiába csaptam a szelet a kezemmel és próbáltam eldolgozni nem igazán történt semmi, aztán nem győztem letörölgetni, de azért meghagytam a megfelelő mennyiséget a kezeimen. Érzetre nekem olyan mintha rajta lenne, nem szívódott volna be, de mikor hozzáérek érzem, hogy mégis beszívódott. Gondolom ez az olajos bázisnak köszönhető amit én annyira nem kedvelek egy krémben, de nyilván rá van írva, ezért nem hibáztathatom. Valahogy nekem az illata túl mesterkélt, és persze tipikusan az a helia illat. Hátha jön a hú és csodaszer érzés, de egyenlőre nem lopta be magát a szívembe, nem hinném, hogy újra venném.

Gabi Naturals Fürdető

Gabi Naturals Fürdető
2020. november 29.

Kipróbáltuk ma az esti fürdetésnél a bébimen. A haját is ezzel mostam, először megijedtem kicsit a törölközésnél, hogy nem jött ki rendesen a hajából de szárításnál olyan gyönyörű puhává tette a haját, hogy odáig voltam. Én személy szerint nagyon szeretem a kamillás illatokat, ha a következő napokban nem látok a kis testén kiütéseket, ekcémát akkor szerintem maradunk ennél. Egyenlőre 4*, majd jövök updatelni.

Update: Sajnos kijött az ekcémája a bébinek, úgyhogy egyenlőre félre kell tegyük, úgy néz ki nem szabadulhatunk a mixától egy ideig. Egy csillag minusz.

Gabi Édes Álom Fürdető

Gabi Édes Álom Fürdető
2020. november 27.

Nagyon tetszett az elképzelés, hogy egy lágy, levendulás illat ami álomba ringatja a bébit fürdés után, de aztán megszagoltam az üzletben és végül arra jutottam, hogy magamra se kenném, nemhogy a bébire. Valami förtelmes, mű nem is tudom mi illat, mert hogy levendula bisztos nem. Csak azért kap 3 csillagot mert nyilván tesztelve nem volt, csak a szaga után ítélkezek, és azért merek ilyen véleményt írni mert még más nem tette, és így hátha ír majd olyan is aki tényleg használja is a terméket.