Mahoney

Regisztráció dátuma: 2019. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Infallible Up To 24Hr Fresh Wear Foundation In a Powder

L'Oreal Paris Infallible Up To 24Hr Fresh Wear Foundation In a Powder
2024. május 23.

Meglepően jó. Alapozóként használva azt hittem hogy nulla fedése lesz és csak újabb kidobott hatezer forint, de szép, egységes bőrképet alkot. Bár lehet, hogy csak azért tetszik annyira mert most nincsenek durva pattanás sebeim és bőrhibáim, amik általában szoktak lenni, különben nem biztos, hogy olyan jó lenne a fedése. Továbbá nem tudom, hogy mennyire tartós. Azt ígéri ugye hogy nem fogja meg a ruhát, ami nálam fontos szempont lenne. Meglátjuk hosszú távon hogy muzsikál. Egyenlőre megadom neki a bizalmat.

Update: Egész nap fedett arccal dolgozom (labor, steril öltözet) és nap végén teljesen egyben marad🤩nem foltos, nem kopott, a ruhát nem fogja meg.🤩 Plusz véletlenül leejtettem elég magasról járólapra és minden része teljesen egyben maradt, és tökéletesen záródik.🤩 Be fogok tárazni belőle, remélem sosem vonják ki. Számomra 100⭐️.😍

Essence What a Tint! Folyékony Arcpír és Szájfény

Essence What a Tint! Folyékony Arcpír és Szájfény
2024. május 2.

Na végre megszereztem🤩Régóta kerestem már de a környékünkön rossmannban dm-ben természetesen már nem lehet kapni, egy müllerben jutottam hozzá, de ott is már csak két darab volt. Úgy érzem ezt a terméket kimondottan nekem találták ki.😅 Egész nap csinálok valamit a számmal, eszek, iszok, dohányzok, csókolgatom a gyerekemet, ezeket egy rúzzsal nem lehet, ezzel a termékkel viszont igen. Annyi a bajom vele, hogy nem egyenletesen kopik. Az alsó ajkamról hamarabb lekopik mint a felsőröl. De ez a többi tintával is így van.(Van most egy tintája a trend it upnak is, majd töltsétek fel, én akartam de nem találtam róla magyar vonatkozást, pedig magyar dm-ben vettem.)

L’Oréal Paris Infallible 32H Matte Cover Tartós Matt Alapozó Spf25

L’Oréal Paris Infallible 32H Matte Cover Tartós Matt Alapozó Spf25
2024. május 1.

Hát hol is kezdjem...Kezdem ott, hogy rohadt büdös. Nem tudom, hogy nem e romlott. Feltétlenül olyan alapozót szerettem volna keresni amiben van szalicil sav, tekintve a bőrtípusomat, és könnyen beszerezhető, drogériás szinten, amíg ki nem vonják. Most vettem, így egyelőre csak gyorsan felkentem próba képpen, szóval nem volt még rajtam egy egész napot. Remélem nem kell majd fixálgatni púderrel mert nem szoktam ha alapozok, és abból még nem találtam olyat ami antibakteriális lenne. Szóval...Felkenve nem rossz, pedig nálam brutál bőrhibákat kell elfednie. Csak azt nem tudom hogy mivel dolgozzam el. A próba csak egy vattakorong volt, de igazából szétmállott a felvitel közben. Félek hogy a szivacs csak magába szívná a terméket és nem pedig az arcomra kerülne, kézzel pedig nem akarom. Majd ecsettel próbálkozom, de azt amit most használok ecsetet azt nagyon szeretem és már nem kapható, így nem merem. Majd beruházok egyre. Mindenesetre így elsőre a fedése tetszett, meglátjuk hogy bírja majd az egész napokat. Majd jövök updatelni, addig 4 csillag.

Update: Nem jó.😭😭😭 Olyan mintha nyolc réteg lenne rajtam, nagyon maszkos a hatása. Este pedig alig bírtam levakarni magamról.😭😭