Majo

Regisztráció dátuma: 2016. október 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. február 27.

Ez varázslat! Szerettem volna egy folyékony korrektort és mivel imádom a Catricet, ezt választottam.😍 A legvilágosabbat, 01 Porcelain-t választottam. Bár kreol a bőröm, nem üt el. Egy picit még oxidálódik is. Egesznap tart és tökéletesen fed! Allergiás lettem az antibiotikumra, amit felírt a háziorvosom és jól kiütötte a bőröm.😣 Úgy elfedte őket, h leesett az állam! Ráadásul egésznap bírta! És még az illata is jó. Engem megmentett többször is! 😶

Labello Care & Color Red

Labello Care & Color Red
2016. december 9.

Én ajándékba kaptam, de annyira nem jött be. Jó az illata és a színe is, de a hidratálás... Engem kifejezetten idegesít. Hidratálásra Bebe-t használok és/vagy Maybelline baby lips-et, a Labello nekem a közelbe sem ér. Sőt kifejezetten szárítja a számat és nem túl tartós, folyton kenegetnem kell vele. Pedig alapjáraton nem szárazak az ajkaim.

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2016. október 7.

A krémmániás vélemények miatt próbáltam ki és nem csalódtam. Nem igazán szeretem a színezett hidratálókat, de ez nagyon bejött. Jó az illata (az íze is), az állaga és így ámblokk az egész. Arra nem jó, ha a már kirepedezett/száraz szádat szeretnéd rendbehozni. Arra vannak jobb krémek. Viszont állandó hidratálásra szerintem teljesen jó! És a színei is jók szerintem, nem túl erős, nemnl túl semmilyen. Persze nem akkor, ha 200x rétegben kened fel. Ez nem arra van. :D