majtika32

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Oriflame EcoBeauty Arckrém

Oriflame EcoBeauty Arckrém
2020. január 19.

Én szeretem, felkenem, egyből beszívódik, egészségesebbnek érzem tőle a bőröm. Beszívódás közben érzem, hogy kicsit feszül is a bőröm. Én használom a szemzug feletti kis hunyorító ráncaimra is, jelenleg ez csinál vele valamit, ellentétben a szemránckrémekkel. Viszont nem tudom, hogy mit fordítottak el, meg az összetevőket sem értem, ami rajta van kis rózsaszín futó virág olyasmi, mint a szulák, a krém illata is olyan.

Update: megadom az 5 csillagot. Jól hidratál, könnyen beszívódik, nincs csillogó bőr. Újra fogom venni, sőt azon gondolkozok, h kipróbálom a szem környéki krémjét is!

PomPom Prémium Shea Vajas Natúr Szappan

PomPom Prémium Shea Vajas Natúr Szappan
2020. január 19.

Eléggé érzékeny a bőröm gyermekkorom óta. Zuhanyzás után húzódik, mindig testápolózok. Ez után a szappan után csak úgy eszi a testápolót a bőröm, pedig nagy reményeket fűztem a Pompomhoz, mert olyan kis cukin van felépítve az egész marketing. Sajnos már nem csak a szokásos helyen kenegetem magam, hanem az egész testemen a testápolót, másfél hete használom, de már most alig várom, h elfogyjon. Az ismertebb vetélytársánál nem volt ilyen.

Balea Med pH 5,5 Krémes-Olajos Tusfürdő

Balea Med pH 5,5 Krémes-Olajos Tusfürdő
2020. január 18.

Tusolás után mindig testápolózok, kiskorom óta elég érzékeny a bőröm, húzódik elalváskor. Ezt a tusfürdőt használva lefekvéskor sokkal kellemesebb a bőröm, nem mondom, h nen testápolózok, de jóval kevesebbet használok. Az illata nekem rendben van, krémes és friss.

1 ÖSSZETEVŐ

Peg-26-Ppg-30 Phosphate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen