majzsola

Regisztráció dátuma: 2013. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kiko Velvet Passion Matte Lipstick

Kiko Velvet Passion Matte Lipstick
2018. március 26.

Belgiumba látogattam nemrégen és belebotlottam egy Kikoba, nyilván betértem, annyi jót hallottam a termékeiről. Pont leárazás volt, így kb 4 euróért hoztam el egy ilyen kis rúzst. Különlegesebb színt kerestem így esett a választásom a 307-es cyclamen pinkre. Gyönyörű a pigmentáltsága, és intenzív a színe, olyan 'témobilos' magenta színre hajaz :D Nagyon hasonlít a mac personal statement árnyalatra. Tartóssága nem rossz, de nem is olyan jó. Mondjuk ár-érték arányban kíváló. Vitatkoznék GlamourAndStyle felhasználóval, mert a Mac matt rúzsai nekem pl tartósabbak. Nagyon hasonlítanak, de míg a mac ha picit száradni hagyjuk, nekem nem kenődik, nem fog, és evés-ivást elég jól bírja, addig ez sajnos kenődik, viszont kevésbé szárít, krémesebb az állaga. Ennyiért nagyon megéri az árát, simán veri a drogériás rúzsokat, de a mac szintjét nem tudja megütni.

Kiko Instant Colour Matte Liquid Lip Colour

Kiko Instant Colour Matte Liquid Lip Colour
2018. március 26.

Belgiumba látogatásomkor tértem be egy kikoba, mert már annyi jót hallottam róla. Éppen akciózás volt, így egy csomó mindent 30-50%-al tudtam elhozni, mondanom sem kell, teli szatyorral jöttem ki. Rúzsmániás vagyok, így evidens volt, hogy kipróbálom a rúzsokat, így az egyik kiválasztottam ez a folyékony matt rúzs lett, amit potom 4 euróért elhoztam. Sajnos nem valami nagy a színválaszték, egy 07 Magenta jött velem. Ez egy nyári pirosas rózsaszín, tényleg intenzv, szépen pigmentált. Nagyon jól tart, evés-ivást korlátozott ideig bírja, csókálló, viszont ami az ilyen rúzsoknál a hátulütő, hogy szárít. Alá mindenképpen ajakbalzsam+mac prep kell, hogy szép legyen a textúrája és hidratáljon. Ha megyek még biztos 1-2 színt begyűjtök belőle.

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2018. március 26.

13-as Fu(n)chsia szín tulajdonosa vagyok. Ez egy élénk pinkes beütésű piros. Nagyon szépen pigmentált, de a tartóssága annyira nem nyűgözött le. Ami pozitív, hogy nem szárítja a számat, krémes állagú. Viszont a szagával nem tudtam kibékülni, akrilfestékre emlékeztető erős szúrós szaga van.