makeuplover20

Regisztráció dátuma: 2013. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2014. március 15.

Imádoom,a fedése tökéletes,NW20 árnyalatom van.Szem alatti sötét karikákra és szemhéjalapozónak használom,ami nem a rendeltetése,de ez vált be a legjobban,reggel felteszem a festéket és este 8kor ugyanúgy áll.Szem alá is perfekt,a nap végére kicsit beleül a ráncokba,de egyátalán nem viselhetetlen állapotban.Ha elfogy,tuti újra veszem,nagyon kevés elég belőle,igy alig fogy.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2014. március 8.

Hát egyenlőre magam sem tudom milyen véleménnyel vagyok róla.Szép fekete szín,nem pereg,viszont nekem már az első rétegnél eléggé póklábakat csinál és nem dúsít hanem összetapasztja a pilláimat.Nemtudom.. majd később updatelek ha változik valami,próbálgatom..

Update-Ahhoz képest,hogy mennyire ,,nem szeretem,, minden reggel ez után nyúlok :D Valahogy csak rá kellett jönnöm a fogására vagy nemtudom,de már működik.Szép ívelt pillák,már nem ragasztja össze őket.megszerettem,jár az 5 csillag

Fructis Frisches Volumen Szárazsampon

Fructis Frisches Volumen Szárazsampon
2014. március 7.

Igen,nekem van,jól le is pontozom rögvest :) UTÁLOM,de annyira.. Megvettem,kellett gyorsan egy száraz sampon.Befújom a hajam vele,kb megfulladok,annyira erős az illata,a torkomra megy,egész nap hányinger kerülget tőle olyan erős és folyamatosan érezni a hajon,meg mindehol.Utána nem lehet belépni a fürdőszobába..Ha ez még nem lenne elég,a hatása is 0. Fél óra után olyan mintha nemis használtam volna,a szag persze marad.Végeredmény ugyanolyan lapos,zsíros haj.Ha lehetne egy csillagot sem adnék rá,ott áll a polcon,még végszükség esetén sem használom.

1 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: nem ionikus tisztító anyagok.