makeupmaniac

1960 pont

Regisztráció dátuma: 2015. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

1960 pont

Regisztráció dátuma: 2015. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

N.Y.C. Cheek Glow Arcpirosító

N.Y.C. Cheek Glow Arcpirosító
2016. április 13.

Szerintem tök jó dupe a MAC matt arcpírokra ha az ember természetes hatást akar.Elég kemény, nekem ez segít mivel nehéz túlzásba vinni.A színek nagyon viselhetőek, én pont az ilyen szinte természetes elpirulásnak tűnő, egészséges színeket szeretem.

Urban Decay Perversion Szempillaspirál

Urban Decay Perversion Szempillaspirál
2016. április 13.

Őszinte leszek:kifejezetten dühít hogy az Urban Decay képes volt egy ilyen spirált kiadni a kezei közül.Olyan mintha összecsaptak volna egy legalja minőségű drugstore szempillaspirált, aztán pedig a figyelemfelkeltő névre és hatásos reklámokra bízták volna a dolgot.Az enyém konkrétan szétesett.Én nagyon sok szempillaspirállal jól kijövök, de ez szinte vállalhatatlan póklábakat csinál nekem, amiket néha legszívesebben azonnal lemosnék, de idő hiányában egy másik, használható spirállal próbálom szétszedni.Ha ez egy 600 forintos spirál lenne azt mondanám hogy decens, de azért a kb. 7000 forintért amit bizakodóan ráköltöttem röhejesen rossz.

Juicy Couture Viva la Juicy EDP

Juicy Couture Viva la Juicy EDP
2016. április 13.

Úgy rendeltem meg hogy utoljára egy éve szagoltam meg külföldön, úgyhogy kicsit féltem hogy azóta megváltozott az ízlésem vagy más lesz mint amire emlékeztem.Amikor először magamra fújtam megrémültem , tömény pink sugar illata volt, és már az is felmerült bennem hogy esetleg egy félresikerült hamisítványt kaptam.Végül lenyugtattam magam , és elhatároztam hogy adok neki egy fél órát, hátha csak idő kell neki hogy kibontakozzon, és igazam lett!Érezni rajta a karamellát, a bogyós gyümölcsöket, a szantált és ha nagyon koncentrál az ember az ámbrát is el lehet csípni néha.Persze nem mondom hogy egy túlzottan bonyolult illat (mind tudjuk hogy nem az) de most nem is arra vágytam, csak egy vidám, mindennapi komfort illatot szerettem volna, aminek tökéletes.Akinek az ár nagyon borsos javasolhatom valamelyik Britney Spears parfümöt, nekem azok kicsit soknak bizonyultak , de az illatjegyeik között sok egyezik.