MakeupMarket

Regisztráció dátuma: 2017. február 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 23.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 39 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris False Lash Superstar X Fiber Szempillaspirál

L'Oreal Paris False Lash Superstar X Fiber Szempillaspirál
2019. május 8.

Sajnos ez is az az eset, amikor volt egy bámulatos "original" dupla végű L'oreal spirál, aminél még az első lépés a fehér bázis volt, majd rá jöhetett a fekete festék és egy rétegben olyan pillákat rebegtethettél, mintha most jöttél volna ki a szalonból.
Aztán bevonják és jönnek helyette ezek a sokkal silányabb "újítások" természetesen.
Ennél a verziónál akárhogy rétegezem, akárhogy tele van kis extra szálakkal, de csak nem sikerül műszempilla hatásúra megcsinálnom amúgy eleve hosszú pilláimat. Egyszerűen túl híg a festék, borzasztó vékony réteg marad csak fent a keféről és kicsit távolabbról nézve nem is igazán látszik, hogy egyáltalán van ott valami. Sacc/kb hosszít, de nem ér semmit az egész, ha csak közelről érzékelhető, mert nem fogja körbe egy masszív réteg. A dúsító hatása egyenlő a nullával. Talán ha sűrűsödik később, jobb lesz - persze sovány vigasz, hiszen ilyen ár mellett komolyabb elvárásokat támasztunk egy spirállal szemben már az első használattól kezdve. 50%-os kuponnal megérheti kipróbálni, de egy fillérrel nem ér többet.
Emiatt a két dolog miatt vonok le 1-1 csillagot végül.
Többen írtátok alul úgy emlékszem, hogy nem tartós annyira, ezzel szerencsére nekem nem volt gondom, szépen fent maradt a vízálló verzió :)

Omorovicza Kiegyensúlyozó Hidratáló

Omorovicza Kiegyensúlyozó Hidratáló
2018. december 12.

Ez az első Omorovicza termékem, amit próbálgatok, 30ml-es kiszerelésben jutottam hozzá. Az üveg higiénikus és szép, semmi baj nincs vele. Szeretném én is megragadni a szót és kiemelni, hogy büdös :D Illetve hogy olyan.... zavaró a szaga számomra.... mintha a kénes termálvíz keveredne valami citrusos akármivel, de elég fura.
Hűsíteni nem hűsít és nem vettem észre, hogy mattítana vagy a pórusokkal művelne bármit is. Az állaga kicsit hígabb, könnyen felszívódik és viszonylag hidratál szerintem.
Nálam jelenleg a "nem árt, nem használ" kategória, de nem vetem el egyből a márkát, mindenképpen ki fogok még néhány krémet próbálni, mielőtt magvasabb következtetéseket vonok le!

Chanel Perfection Lumiere Velvet Alapozó

Chanel Perfection Lumiere Velvet Alapozó
2018. december 10.

Meghökkent, hogy ennyi jó vélemény született erről az alapozóról, nekem az egyik legrosszabb választásom volt. A "velvet" része azt hiszem arra utal, hogy ez amolyan "liquid to powder" alapozó, tehát folyékonyként viszed fel és púderesre szárad. Ez először jól hangzik, de nem az.... ugyanolyan bődületes baromság, mint a "powder lipstick" (por állagú rúzs, a port dörzsölve krémessé válik) vagy a Guerlain por tus próbálkozása.
Ecsettel iszonyatos a felvitele, borzasztó foltos,csíkos, egyes helyeken szinte semmi nincs, máshol pedig vastagon szárad, ami azért is fordulhat elő, mert a kötése eszméletlen gyors, villámkézzel kell dolgozni . Ettől az egyenletesebb verzió a nedves BeautyBlenderrel való küszködés, így nagyjából el lehet teríteni, de a végeredmény sajnos száradás után undorítóan cakey - és itt ez minimális termék esetén is igaz. Picike mennyiségtől függetlenül olyan, mintha púdervakolatod lenne. Nincs az a fixáló, ami megfelelően ellágyítaná.
Ha neadjisten azt hinnéd, hogy nincs egy milliméter száraz rész sem az arcodon, ne aggódj, ez az alapozó meg fogja találni és úgy kihangsúlyozza, hogy csak ordít a fejedről :D
Természetellenes, riasztó, bőrszárító. Nem fogom újra venni, sem másnak ajánlani. Köszönöm, nem kérek többet "velvet" hatásból......