MakeupMarket

Regisztráció dátuma: 2017. február 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 23.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Ahalo Butter Treatment Rich Moist

Ahalo Butter Treatment Rich Moist
2020. július 19.

Találkozásunk tipikus esete volt annak, amikor bemegyek a boltba valami semmiségért, majd megakad a szemem minden újdonságon, amikre elfolyik a pénz, hazaérve pedig konstatálom, hogy csak azt felejtettem el, amiért mentem..... :D
Ebben az esetben viszont ezt egyáltalán nem bánom, mert sikerült egy mindenképpen újra vevős termékre bukkannom! Tartós és valóban szuper eredménye az elmúlt 15 év tapasztalatai alapján ennek a balzsamnak van és az Aphogee-nak, ám utóbbinak sajnos macerás a beszerzése, ezért külön örülök, hogy az Ahalo-val egymásra találtunk! Mindkét terméknek a legnagyobb pozitívuma a hidratáláson és tápláláson túl, hogy végre nem kell azzal bajlódni, hogy véletlenül se érjen a tövekhez / fejbőr közelébe, sőt, kifejezetten mehet rá! Nem kell aggódni a zsírosodás miatt és még jótékony is!
Szerintem a +2000Ft különbség az utántöltő és a pumpás kiszerelés között hatalmas túlzás. Jópofa, de ennyi pluszt nem ér meg - még szerencse, hogy az utántöltő korlátlanul vehető:)
(Ezzel együtt a rajtuk található kisállatok ultra cukik! <3 :D )

Too Faced Born This Way Super Coverage Multi-Use Sculpting Concealer

Too Faced Born This Way Super Coverage Multi-Use Sculpting Concealer
2020. július 18.

Swan árnyalatban használom és ez is egy olyan Too Faced találat, ami minden eddigit kiüt a nyeregből (és itt a lista bizony km hosszú!) !
Ki kell tapasztalni, hogy hogyan kell tökéletesen felvinni és eldolgozni, de ha ez sikerül, akkor hihetetlen az eredmény, olyan, mintha élőben is filterekkel lenne kivasalva az arcod InstaCelebként :D
Ez az első, ami konkrétan eltünteti a pórusaimat, pedig nem is ígéri!
Kiváló egyaránt kontúrozásra és tökéletlenségek elfedésére, na meg a szem alatti kinek mi korrigálására.
Teljesen egybe simul a bőrrel és fixálás után meg sem moccan. Plusz pont jár érte, hogy nem oxidálódik / legalábbis a színe semmit nem változik :)

Elemis Soothing Apricot Toner

Elemis Soothing Apricot Toner
2020. július 18.

Azért azt első körben érdemes tisztázni, hogy a "toner" NEM arctisztító/lemosó és a többség pont emiatt rosszul is használja :)
Az egyik felvitele valóban a vattára öntött, majd arcot áttörlő verzió - ám nem tisztítás céljából! - , a másik, általam is preferált mód pedig a pici spray pumpás flakonból arcra permetezés és betapogatás.
Az internetes hype hatására azonnal az 500ml-es salon size kiszereléshez nyúltam. Már jó ideje használom, de különösebb hatásáról én speciel nem tudok beszámolni, amolyan "nem árt, nem használ". Felvitel után 2 másodperc alatt felszívódik és semmi nyomot nem hagy, így ha nappali krém felvitele már sok lenne, akkor azt simán szoktam ezzel helyettesíteni, annyit bőven megtesz, hogy legalább fél nap hidratált marad a bőröm.