MakeupPorn

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Sigma Make me Crazy Travel Kit

Sigma Make me Crazy Travel Kit
2014. november 9.

Ma érkezett hozzám, a Pinkpanda.hu-ról rendeltem ezt az utazó méretű alap ecsetszettet.Nekem ez a türkiz színű dizájn nyerte el a tetszésemet ezért választottam őt,de vannak más színek is,és amennyire én tudom csak a dizájn más, a tartalmuk megegyezik.Sajnos ha a Pinkpandarol rendelsz ajándék nem jár hozzá(amit a hivatalos sigma-oldalról rendelve viszont 30dodo felett mindenkinek mellékelnek) de ezt leszámítva maxi elégedett vagyok.Ez a szett mindent tartalmaz amire egy kezdőnek szüksége lehet,plusz ha szempont a professzionális minőség,ami garantálja az eszközök élethosszát akkor a legjobb választás.Az olyan lányok viszont akiknek feltűnően nagy a homloka,nem lesznek megelégedve a púderecsettel mert a mérete nem könnyíti meg a gyors felvitelt(F30) azok a lányok akiknek nagyon pici a szemük meg nem lesznek kibékülve a satírozó ecsettel mert ennek igen nagy a feje (e40) persze kis körültekintéssel maximálisan kézre állhat mindkettő.A minőséget meg hagyjuk mert egyértelmű: az ecsetek tokja és nyele is masszív és igényes,a fejük puha és tömött,és tökéletesen veszi fel a festékeket.Must Have

UPDATE:HULLAJTJA A SZŐRÉT!!Szomorú...:/

Yves Saint Laurent Opium Vapeurs De Parfum

Yves Saint Laurent Opium Vapeurs De Parfum
2014. november 7.

Fülledt,dögös,titokzatos,amilyennek egy nőnek lennie kell,az első szippantástól szerelem!

Shiseido Perfect Rouge Glowing Matte

Shiseido Perfect Rouge Glowing Matte
2014. november 7.

Az M11-es "Grape profond" árnyalatát vettem meg,különlegesen szép, borszőlő színe van,ezért lett szerelem.Nem szárít,könnyen terül és a tartósságával is meg vagyok elégedve.