makeupqueen1

Regisztráció dátuma: 2019. november 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. november 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alsol Kenőcs

Alsol Kenőcs
2024. január 26.

Nekem az arcomon jott ki ekcema/dermatitis (nem tudom biztosan) es semmi nem segitett rajta, csak ez a krem.
Az osszetevoi nem szepek, fullaszto az allaga de egy csodaszer. Azota hasznaltam mar egesi serulesre is, teszi a dolgat.
En nagyon ajanlom mindenkinek.

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner
2023. augusztus 13.

Töretlenül imádom ezt a terméket, nekem nagyon bevált.
Nagyon tartós, a nap végére is tökéletesen megmarad, bár én a tusvonalamat (barnát használok) mindig lefixálom egy hasonló barna szemhéj púderrel. Akinek nem tart, annak ajánlom ezt a taktikát mert sokat segít.
Precíz vonalakat lehet vele húzni és nagyon gyorsan szárad.
Az egyetlen negatívuma, hogy egy idő után tényleg elkezd folyni, de nekem nem szálazódott ki a vége.

Elyn's Lab Her Majesty Shine Control SPF30-As Fényvédő Antioxidánssal

Elyn's Lab Her Majesty Shine Control SPF30-As Fényvédő Antioxidánssal
2023. április 19.

Bajban voltam ezzel a termékkel, mert mikor megvettem nem szerettem. Nehéz volt eldolgozni, hamar megszáradt.
Kis szünet után úgy döntöttem, hogy adok neki még egy esélyt mielőtt eladom és nagyon jól tettem.
Én úgy használom, hogy az arcápolási rutinom zárásánál nyomok bele egy kis hidratálót amit nappalra használok. Így is viszonylag gyorsan és biztos kezekkel kell eldolgozni de teljesen más.
Szépen mattít, nem hagy fehér foltot és nem pereg. Nekem nap végére sem fénylik át az arcom és nagyon egységesnek tűnik tőle a bőröm ami plusz dícséretet érdemel.
Alapozóval nem tudom, hogy működik mert én csak korrektort használok de azzal teljesen jó.
Megérte újra próbálkozni vele, nekem ez a nagy betűs fényvédő.