Maknae

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Mixa Moisturizing Cream Anti-Redness

Mixa Moisturizing Cream Anti-Redness
2020. április 9.

Nem rossz krém, de csak estére tudom használni (vagy olyan napokon, amikor nem megyek sehova), mert az én bőrömnek túl zsíros. Pirosságot tényleg nem okoz, de csak kifejezetten száraz bőrűeknek ajánlanám. Elhasználom, de nem veszem újra. Ha nem ígérne olyat, hogy "komfortérzetet nyújt felvitelkor anélkül, hogy zsíros réteget hagyna a bőrön", akkor megadtam volna neki a 4 csillagot, de így csak 3, mert ez sajnos egyáltalán nem igaz.

Etude House Better Lips-Talk Velvet Lipstick

Etude House Better Lips-Talk Velvet Lipstick
2020. február 12.

Krémes, könnyed, matt, nem szárít (pedig az én ajkaim aztán mindentől meghalnak), szuper az ára, a mágneses kupaktól van egy kis "fancy" érzete is. A "Mauve On" számomra az a fajta tökéletes nude árnyalat, amelyet eddig hiába kerestem. Új kedvenc.

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2020. február 11.

Nekem csak úgy mondott "hidegekcémám" van (orvosi körökben nem hiszem, hogy elfogadott fogalom, de interneten ezen a néven kering), és ezen nemhogy nem segített - gyakorlatilag fokozta a problémát. Olyan 10 másodpercig hidratáltabbnak éreztem a bőröm, aztán mintha nem is kentem volna rá semmit, egy órával később pedig már rosszabb volt, mint előtte. Legszörnyűbb krémem valaha. Csak azért használtam el, hogy "fair esélyt" adjak neki, de bár ne tettem volna. Legalább nem volt benne sok.