Maknae

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Vichy Normaderm Öregedésgátló Arckrém

Vichy Normaderm Öregedésgátló Arckrém
2019. november 22.

Zsíros bőrre ez. Egy. Csoda. Legalább is nekem.

Amikor elkezdem a bőrömön eldolgozni, szinte folyékony halmazállapotúvá válik, így nagyon könnyen és gyorsan be tudom kenni vele az egész arcom, és szinte azonnal beszívódik. Még sose volt olyan krémem, amit ilyen hálásan ivott volna be a bőröm.
Az illata is finom, zöldalmás, egyáltalán nem tolakodó (szinte azonnal el is illan, csak a procedúra alatt érezni).

Nap közben kiválóan visszafogja az olajtermelésem; 5 óra is simán eltelik, mire kifényesedem, de az sem a régi "úristendezsírosvagyok", inkább egy természetes, egészséges csillogás. Smink alá is tökéletes; egy mattító primerrel együtt akár még tovább késleltethető a "beolajosodás".
Öregedés-megelőzésre szerintem teljesen jó, amíg (a szemkörnyékemen kívül, ahova pont nem ez a krém való) nincsenek ráncaim, addig biztosan maradok ennél. Ha már láthatóan elkezdenek kialakulni a ráncok, akkor valószínűleg nem árt majd egy árkategóriával feljebb lépni.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2019. november 2.

Minden tusfürdő közül a világon ennek van a legfinomabb illata számomra. :) Mostanában viszont nagyon száraz a bőröm, és folyamatosan viszket. Korábban, amikor használtam ezt a tusfürdőt, nem volt ilyen problémám, ezért nem hiszem, hogy konkrétan ez szárította volna ki. Emiatt meg is hagyom az 5 csillagot, viszont keresek valamit télire, ami jobban hidratál.

The Body Shop Colour Crush Rúzs

The Body Shop Colour Crush Rúzs
2019. október 18.

Finom, krémes állaga van; kifejezetten úgy érzem, hogy ápolja az ajkaimat (emiatt amúgy otthon is sokszor felkenem). A két színnel is elégedett vagyok, amiket beszereztem. Fényes a finishük, de ha az ember mattítani szeretné őket, egy zsepire "rányomkodva" a felesleget megteheti ezt (viszont így veszítenek a színük intenzitásából).

Étel-ital instant leszedi, ezért gyakran kell újrakenni, de ez viszonylag egyszerű. Engem jobban zavar az, hogy nap közben elkezd "vándorolni", és a felső ajkam egyik pontján folyamatosan "belefolyik" egy pici ráncba, függőlegesen felfelé. Tehát az eredmény egy függőleges, piros csík az ajkam egy pontjában, ami nem valami esztétikus, és zsepivel korrigálni se nagyon lehet, szóval ha nincs a táskámban korrektor, végem. Ezek miatt vontam le egy csillagot.