Maknae

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Burberry Her EDP

Burberry Her EDP
2022. október 20.

Nem szeretek parfümöt lepontozni, mert erősen szubjektív, hogy kinek mi tetszik. Tesztert kaptam belőle, először papírra fújtam, az nem tűnt olyan rossznak. Aztán felbátorodva magamra is fújtam belőle, és hát legszívesebben menekültem volna a szag elől, csak akkor már nem volt hova. Lehetséges, hogy én vagyok a hibás, és az én ódoraimmal nem szinergizál rendesen, de gyűlöltem azt az egy napot, amit eme parfüm társaságában töltöttem.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2021. március 8.

Amikor piacra került a termék, és először kipróbáltam magamon, már tudtam, hogy meg akarom venni, de nem álltam úgy anyagilag. Sose ment ki a fejemből, hogy mennyire szeretném ezt az illatot, és kb. 1 hónapja végre be tudtam szerezni. Úgy érzem magam tőle, mint életem legelső nagy gonddal kiválasztott parfüménél, hogy ez az, végre megtaláltam, amit igazán szeretek. Nekem sose tűnt férfiasnak, és a baráti körömből is inkább azt hallom, hogy egyeseknek még túl édes is. Plusz pont, hogy párom, aki alapvetően nem szereti a parfümöket, már háromszor dicsérte meg ezt az illatot, amióta hordom (vagyis kb. egy hónap leforgása alatt), és édesapám is elismerően nyilatkozott róla. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, aki nem egy ártatlanul nőies illatot szeretne, hanem egy olyat, ami határozottságot és magabiztosságot tükröz, és azt, hogy mi is tudunk nadrágot hordani. ;)

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2021. március 8.

Kb. két hónapja használom. Elég zsíros, problémás bőröm van, mégis gyorsan felszívódik, ami piros pont. Ezen kívül viszont nem látom, hogy különösebben csinálna bármit, sose kaptam az arcomhoz azzal, hogy mekkora csodát tett vele. Ugyanakkor, mivel nem is rontott a helyzeten, mint sokan mások (nem lettem tőle pattanásosabb, zsírosabb, stb), nyugodt szívvel adok neki 4 csillagot. Számomra nem csodaszer, de jó kis krém, amit újra is vennék, ha nem találok számomra jobb opciót x időn belül.