makosbejgli18

Regisztráció dátuma: 2019. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Inkey List Hyaluronic Acid

The Inkey List Hyaluronic Acid
2021. január 30.

A legeslegjobb hialuronsav, amit eddig próbáltam. Ez a könnyed, vizes, folyós állag hamar szárad, beszippantja a bőr. Sokkal jobb, mint a TO kissé ragacsos állagú terméke. Nekem a csomagolás is nagyon tetszett, mármint a papír doboz, melyen nagyon javasolják, hogy arcmosás után ezzel folytat, majd szérumok, majd hitdarálás. Amióta megvan, így teszek és sokkal szebb a bőröm is, feltöltött, élettel telibb.

The Inkey List Retinol Serum

The Inkey List Retinol Serum
2021. január 30.

A TO retinolja után nagy váltás ez a termék, nekem ez a krémes állag sokkal jobban tetszik - és az arcbőröm is egyetért. A TO retinolja olajszerű réteget hagyott a bőrömön, hiába vártam a beszívódást. Ez hamar beszívódik teljesen, kis mennyiség is elég - a kiszerelése lehetne nagyobb, mert a termék szeret folyni, így gyakrabban több jött, mint amennyi kéne, így hamarabb kell újravenni.
Egyetlen igazi negatívum, hogy Magyarországon nem árulják, vagy megbízató árusítót én még találtam, a hivatalos oldalról rendezem január elején és most vámkezelik a rendelésemet. Ezzel érdemes vigyázni és esetleg más európai viszont eladóktól beszerezni - pl looykfantastic.

BotanicOil Caffea Arabica Verde 100% Zöldkávé Olaj

BotanicOil Caffea Arabica Verde 100% Zöldkávé Olaj
2021. január 30.

A kis üvegért viszonylag sok pénznek érzi az ember, de elmondom, hogy én lassan egy éve használom. Este 1-1 cseppet teszek a szemkörnyékemre, nekem élénkít, látom a hatását, főleg egy tápláló szemkrémmel utána.