makosbejgli18

Regisztráció dátuma: 2019. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nina Ricci Nina Rouge EDT

Nina Ricci Nina Rouge EDT
2020. május 14.

Nagyon édes illat, szinte cukorfelhőbe burkol már egy fújás is.
3 csillagot adok, nekem nem az ízlésem, de illatoknàl ez szuibjetktív :)

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2020. április 14.

A jó illatú hidratáló krémekkel mindig azt érzem, hogy finom tetszik az illat - de tudom, hogy ez azt jelenti, hogy sok parfüm van az adott krémben. Ezzel a hidratálóval sincs másként. Sajnos ezenkívül az összetevő lista nem a legszebb, ilyen áron sokkal jobb minőségű anyagösszetétel krémek vannak - csak azok nincsenek marketingelve, nem érzi a használó, azt a 'luxus' gondolatot.
A hidratáló hatása nekem semmi extra, megszoktam a Clinique rózsaszín hidratálóját, ami árban drágább, de hatásában is jobb. Ez a krém délutánra már nekem eltűnik a hatása, sokkal jobban ajánlom az említett Clinique krémet.

Clinique Smart Night Moisturizer Dry Combination

Clinique Smart Night Moisturizer Dry Combination
2020. január 2.

Adventi kalandár első ablakában volt egy kis 5 ml-s tégely. Nagyon kevés kell belőle, hiszen ez az 5 ml elég volt egészen mostanáig - tegnap fogyott el, de tuti újra veszem. Sose volt ilyen hidratált a bőröm, puha, selymes valahogy tömörebb lett a bőröm. Az érdekes, hogy a karácsonyi rohanásban kimaradt egy reggeli rutin, melyet ebédkor észleltem, de a bőröm nem volt száraz, ez az esti krém fantasztikusan hidratál. Mindenkinek szívből ajánlom