Malachite

Regisztráció dátuma: 2012. november 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2019. október 3.

Mindent elmondtak már előttem. Kevésbé csúszik mint az Alverde körömvirágosa, balzsamos, kellemes, a rúzzsal nem veszik össze, kitűnően hidratál. Orr-száj közé, orr köré is ezt szoktam kenni éjszakára. Filléres jóság.

Balea Rich Goji Szövetmaszk C-Vitaminnal és Gojibogyó Kivonattal

Balea Rich Goji Szövetmaszk C-Vitaminnal és Gojibogyó Kivonattal
2019. október 3.

Nagyon kellemes kis maszk, szép kis antioxidáns koktél. Nem különösebben hidratál, amit személy szerint nem bánok, de egy kis plusz kényeztetésnek teljesen megfelel. Sikerült elaludnom vele az arcomon, néhány órával később tökéletesen megszáradt, maradéktalanul beszívódott. A bőröm puha, egységes volt, szinte mosolygott. Egy plusz lépés házi wellness napokra :)

Essence Perfect Shine Ajakrúzs

Essence Perfect Shine Ajakrúzs
2019. október 3.

A 03-as árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Előttem már mindent elmondtak róla, nagyon korrekt, kellemes kis rúzs, ami épp azt nyújtja amit ennyi pénzért elvárunk. Selymes textúra, félúton a viaszos és a géles között, erősen pigmentált, finom illatú, és meglepően strapabíró, erős kis tokban található, nem szárít, nem csúszkál. Ez az árnyalat valami meseszép, egy korallos csoda, de a rikító elem nélkül! Pár éve az Alverdének volt egy hasonló árnyalata limitált kiadásban, arózta vadászom valami hasonlóra. Feltankolok!

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ