Malachite

Regisztráció dátuma: 2012. november 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Nivea Lemongrass & Oil Krémszappan

Nivea Lemongrass & Oil Krémszappan
2020. április 2.

Ajándékba kaptam. Finom az illata, de őőőrületesen szárít, pedig abszolút nem hajlamos a bőröm kiszáradásra, testápolóznom se kell szinte soha. De ettől még testápolózás után is vakarózom, húzódik a báröm, minden bajom van tőle. Kuka.

Réell'e Intensiv Colorcreme Hajfesték

Réell'e Intensiv Colorcreme Hajfesték
2020. február 13.

Anyukám véleményét közvetítem:)
Vállig érő, alapból teljesen ősz a haja, és régóta ez az első nem horribilis árú hajfesték, ami maradéktalanul befogja a hófehér szálakat. Nagyon elégedett a színekkel, az árával, a tartósságával, küldi az 5 csillagot.
u.i.: világos szőkére festi

Das Gesunde Plus Gelenk Depot-Tabletten Aktiv Plus

Das Gesunde Plus Gelenk Depot-Tabletten Aktiv Plus
2020. február 13.

Tévedés ne essék, ez egy kitűnő termék, kitűnő áron.
Rendszeresen futok, amit a térdem a szedés előtt nemigazán fogadott kitörő örömmel, pedig gépen futottam, profi cipőben, bemelegítve, túlsúly nélkül.... és mégis. Egy havi adag beszedése után vettem észre, hogy jelentősen csökkent a ropogás, a sajgás, húzódó, feszülő érzés, a fájdalom pedig egész egyszerűen megszűnt.

Édesanyámnak sokszor műtött, műszalagos térde van, és régóta kínlódik vele, ráadásul túlsúlya is van rendesen. Néhány hónapja kitartóan hordom át neki, hogy tessék beszedni, ígérem jó lesz! Legutóbb megjegyezte, hogy ő lepődött meg a legjobban, de jelentősen csökkent a fájdalom, a diszkomfort érzet, nem "megy ki" annyit a térde ahogy ő mondta, sokkal jobban bírja a sétákat a kutyussal. Összességében csillagos ötöst adott rá, ár-érték arányban verhetetlen, és a 4-5000 forintos nagy nevű konkurencia sem tudott többet nyújtani.

u.i.: a Das Gesunde Plus helyett új márkanéven, Mivolis-ként kapható!

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ