málnahab16

Regisztráció dátuma: 2012. június 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2014. június 16.

Elégedett vagyok ezzel a púderrel. Esztétikus a kinézete, külön tetszik, hogy tükör is van hozzá. Az ára is elfogadható, nem okozott pattanásokat. Azonban a zsíros fénylő bőrömmel ez sem tett csodát, 1-2 óra múlva sajnos ugyanúgy kifényesedik a bőröm. Egynek jó, de továbbra is keresem a tökéletes mattító púdert :)

Syoss Glossing Shine-Seal Folyékony Hajvégápoló

Syoss Glossing Shine-Seal Folyékony Hajvégápoló
2014. március 24.

A felét elhasználtam már, de nem vettem észre jelentősebb változást a hajam állapotán a használata után, pozitívumként említeném meg, hogy nagyon kellemes illata van szerintem, 1000 forintért vettem ( 100 ml), ami az avonos hajvégápoló árához hasonlítva jóval kedvezőbb, mivel ugyanennyi pénzért ott csak 30 ml-t kapunk. Viszont szerintem nélkülözhető termék, teljesen átlagos.

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2014. március 24.

Imádom!! Végre egy termék, amit nem félek minden nap használni az amúgy mitesszeres, pattanásosodásra hajlamos bőrömre. Egyáltalán nem jöttek ki tőle pattanásaim, szép a fedése, végre van sötétebb árnyalatban is, mert idáig mindig problémám volt, hogy általában az összes alapozó/bb/cc mind csak a hófehérkéknek volt megfelelő árnyalatban, a barnább bőrűekre nem annyira gondoltak:) Ezen kívül fényvédőt is tartalmaz, ami szintén fontos. Tökéletes, biztosan újra fogom vásárolni még párszor! :)