malnahal

Regisztráció dátuma: 2015. július 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 5.
Bőrprobléma: -

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2019. július 14.

Megdöbbenve olvasom, hogy mennyi embernek nem jött be, mert szárít... nekem elsősorban azért a kedvencem, mert az amúgy könnyen száradó ajkaimat nem bántja. Ez is mutatja, hogy mennyire egyéni, kinek mi válik be :) én nagyon szeretem, selymes, szép a finishe, gyorsan szárad, evés-ivás után is marad belőle, szépen kopik.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2018. április 5.

IMÁDOM. Első normális highlighterem (ezelőtt csak valami rózsaszínes csillogós szemhéj púdert használtam erre a célra , tudom, szörnyű.......) és nagyon nagyon szeretem. Valami nevetséges áron jutottam hozzá, kb 400 ft-ért vettem, de az eredeti árat is bőven megéri. Nekem működik hétköznapi, visszafogott arcfényként, de fel is lehet építeni és akkor elérhető a diszkógömb hatás. Én ajánlom, ha tehetném, 10 csillagot adnék rá.

Garnier Növényi Arctisztító Frissítő Tonik Szőlő Kivonattal

Garnier Növényi Arctisztító Frissítő Tonik Szőlő Kivonattal
2018. január 21.

Én nagyon megszerettem :) meglepően jól teljesít drogériás tonikhoz képest, mióta használom,kevesebb pattanásom van és tovább marad matt a bőröm.. az egyetlen dolog, ami zavar (és amit egy "természetes" összetevőket hirdető terméknél nem is értek), az a parfüm. Olyan erős az illata, hogy első alkalommal, mikor megnedvesítettem vele a vattakorongot, komolyan megijesztett és nem akartam az arcomra tenni. De szerencsére elillan seperc alatt, a hatás viszont meggyőző, újravevős :)