malnaszorp95

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2017. november 24.

Nagyon jó korrektornak tartom. Igaz, miután megvettem kellett legalább egy hét, mire tényleg összebarátkoztunk, mert a pálcás applikátorokhoz voltam hozzászokva. Én nem tapasztaltam, hogy a pumpás kiszerelés miatt nehéz lenne adagolni, mindig sikerül megfelelő mennyiséget nyomni. Viszont próbáltam ecsettel és szivaccsal is felvinni, de csak az ujjaimmal tudom a legszebben eldolgozni. Általában a szem alatti karikákra használom, nagyon jó a fedése, ez persze köszönhető annak is, hogy sikerült a megfelelő árnyalatot (NC15) választanom. :D Tartós, nem emeli ki a száraz részeket és a minőségéhez képest az árát is barátságosnak találom.

Zoeva En Taupe Brush Set

Zoeva En Taupe Brush Set
2017. november 24.

Az ecsetek tökéletesek, a szálak tömöttek és puhák, könnyű velük dolgozni és a tisztítást is jól bírják. A neszeszer és tartalma is nagyon szép, elegáns.

Balea Zauberhaftes Hajparfüm

Balea Zauberhaftes Hajparfüm
2017. május 18.

Nagyon finom édes cukorka illata van. Viszonylag tartós és nem vettem észre, hogy kiszárítaná a hajamat. Nem tudom, mennyi értelme van az ilyen termékeknek, de szívesen használom. Csak nagyon közelről, a hajamat szaglászva érződik, így nem zavaró akkor sem, ha használok "rendes" parfümöt. :)

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ