malvada

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2015. március 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2015. március 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
2019. szeptember 13.

Első benyomás: egyet fújtam a csuklómra, de alig éreztem valamit. Fújtam még kettőt, ugyanez. Azt azért lehet sejteni az enyhe illatból is, hogy egy nagyon komolyan veendő parfümről van szó. Ezt tudni kell viselni. Van benne valami állatias. Állandóan szaglásznom kellett a karomat, hogy érezzem, tehát a "hatósugara" -legalábbis rajtam- nem nagy, viszont annyira tartós, hogy még másnap reggel, zuhanyozás után is éreztem! Nem az én illatom, de elismerem a nagyságát. Van benne valamilyen állatias összetevő, ami taszít (és egyben vonz is?), ami fiatalabb koromból ismerős. Fogom még próbálgatni, de nekem ez túl fullasztó, nehéz.
Update: az első benyomás után időnként szagolgattam a szórófejet otthon és egyre jobban a bűvkörébe kerültem, elvarázsolt. Ennek az illatnak olyan szintű szexuális kisugárzása van, hogy az már állatias.
Ma vettem a bátorságot először, hogy magamra fújjam nappal. A ruhámról folyamatosan érzem, és már eldöntöttem: KELL nekem!

Alexandre.J The Collector Black Muscs EDP

Alexandre.J The Collector Black Muscs EDP
2019. augusztus 2.

Na, ezt nevezem én rózsaillatnak! Ebben a parfümben számomra abszolút a rózsa dominál, ami engem nagyon boldoggá tesz! A citrusos fejjegyet nem is éreztem, egyből a rózsa ugrott be és maradt is. Nagyon vágytam már egy rózsa parfümre, imádom! Tartóssága előtt is le a kalappal. Az üveg designjáról meg nem is beszélve. Mondjuk eléggé a Marly design koppintása ez a lovas téma (vagy fordítva?), de a szép az szép.

Bond No. 9 Coney Island Unisex

Bond No. 9 Coney Island Unisex
2019. június 28.

Maszkulin felé hajló citrusos uniszex illat, aminek kifejezetten örülök, mostanában kísérletezem az uniszex illatokkal. Egyértelműen a nyári forróságban érdemes viselni. Ahhoz képest, hogy friss illat, eléggé tartós. Több férfiparfümre is emlékeztet, pl Sculpture (ugyanaz a parfümőr készítette) és L'eau D'Issey. Kiérzem belőle a limeot. Az árát nem éri meg, de egy kánikula illatnak elmegy.
Update: tegnap délután megállított egy anyuka az oviban, hogy azonnal mondjam meg milyen illat van rajtam, mert ez annnnyira jó!