malvada

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2015. március 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2015. március 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2020. február 5.

Mikor a századik reklámja után ismét megláttam tegnap a villamosmegállóban a hirdetését, arra gondoltam, hogy ha igazán jó termék lenne, akkor nem kellene ennyit reklámozni. Nekem nem jött be, de ez csak azután tudatosult igazán bennem, miután kipróbáltam az Infallible 24h Fresh Weart, ami a tökéletes alapozó számomra. A T vonalban zsírosodásra, fényesedésre vagyok hajlamos és a True Matchben lévő csillámok erre még rá is erősítenek. Ha reggel felkenem, délre már diszkógömb az arcom. Nyáron - amikor egyébként is jobban izzad az arc - a hatás még tragikusabb. A nagyon száraz bőrűeknek lehet hogy bejön. De nekem a fedésével is gondom van, mert az nincs neki. Megint csak az infallible-re hivatkoznék, az is egy természetes fedésű alapozó, tehát egyáltalán nem erős a fedése, de így is zongorázni lehet a különbséget. Érdekes, az Infallible hirdetését nem látom sehol :)

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2020. január 15.

Az itteni vélemények hatására vettem meg és mert a Tokaji Aszús nappali krém abszolút kedvenc, de ez sajnos csalódás. A legnagyobb problémám, hogy csípi a szemem, pedig természetesen csukott szemmel szórom az arcomra és így is irritál. És sajnos a fújókája sem tökéletes, egyenetlenül szór, befújás után sokszor csöpög az arcomról, pedig nem sokat fújok. Nem tudom, hogy ez a folyadék, vagy a szóró hibája. Eddig az Alverde bio vadrózsás tonikját használtam arcpermetként és maradok is annál, mert azzal nincs ilyen problémám.

Initio Parfums Oud for Greatness

Initio Parfums Oud for Greatness
2020. január 15.

Érdekes, nekem pont ellentétes a véleményem az előttem szólóval. Szerintem egyértelműen maszkulin, én nőként nem tudom elképzelni magamon. Nem látok semmi hasonlóságot a Baccarat Rouge-zsal, ami az egyik kedvenc parfümöm. Tömjént érzek benne, vagy valamit ami a templomból ismerős. Demi Rawling ajánlására szereztem be belőle egy mintát, de csalódás volt azok után, amilyen szuperlatívuszokban beszélt róla. Félreértés ne essék: hatalmas ez az illat, tényleg királyi, de pont emiatt eléggé távol áll tőlem. Jó szagolgatni, de tényleg csak a kuriózum kedvéért. Egyetlen porcikájában sem nőies, sem szexi, csak a pénz, a hatalom, az előkelőség illatát érzem benne.