Mamba

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Perfekter Teint Nappali Arckrém Viaszvirág Kivonattal SPF6

Alverde Perfekter Teint Nappali Arckrém Viaszvirág Kivonattal SPF6
2016. március 20.

Fúúú számomra eszméletlenül rossz ez a termék. Arcra felkenve fehér réteget hagyott maga után, ráadásul annyira nem hidratált, hogy sokszor az orrom és környéke hámlott reggelre , igaz seborheára hajlamos a bőröm, viszont ha ápolom rendesen akkor nem jön elő ez a tünet. Ráadásul még reggel is úgy éreztem sokszor, hogy maradt egy réteg a bőrömön, alig vártam hogy lemoshassam. Jelenleg a sarkamra kenegetem el és várom, hogy elfogyjon. Biztos nem veszem újra.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2016. március 16.

Rengeteg festéket vesz fel, amit így 3 hét után is serényen papírzsepivel kell letörölgetnem ha nem akarok pókláb effektust. Ha ez megtörténik szép pillákat csinál, hosszít brutálisan, ami jó alapjáraton csak nekem a lógós szemhéjam miatt a nap végére kialakul egy 'második szemöldök' ahogy a szemhéjam felső részéhez hozzáérnek a szempilláim. Nem a legrosszabb spirál eddigi életemben, de nem is a legjobb.

Curaprox Soft Fogkefe

Curaprox Soft Fogkefe
2016. február 7.

Én elektromos fogkefét használok évek óta nagy megelégedéssel, de mivel sokat utazom kell egy utazós fogkefe pár havonta cserélem. Gondoltam megnézem ezt, mert nagy az őrület körülötte. Első megdöbbenésem: drága, nem is kicsit. Elkezdtem használni. én az elektromos fogkefe révén ahhoz vagyok szokva, hogy a fogaim csikorgóan tiszták lesznek. Ezzel a fogkefével nem tudom ezt az érzés produkálni, a hátsó bölcsesség fogaimat is nehézkesen érem el, bár még mindig könnyebben, mint más hagyományos fogkefével mert kicsi a feje. Mivel ekkora a hype egy ideig használtam mindennaposan, de azt vettem észre, hogy az ínyemhez közeli részen kezdtek elszíneződni a fogaim. Először arra gondoltam mivel évek óta elektromos fogkefét használok elszoktam a rendes fogkefe használatról így megnéztem milyen technikát ajánlanak a szakemberek ehhez a fajta fogkeféhez. Azzal folytattam, ezzel viszont azt értem el, hogy párszor vérzett az ínyem, pedig nem vagyok rá hajlamos. Szóval tényleg nem értem az őrületet. Nem akarom lehúzni, mert mindenki imádja, ezért adok neki 4-est, biztos én vagyok a kivétel ami erősíti a szabályt :) Részemről nem újra vevős.