mamupipoke

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Dúsító Sampon

Yves Rocher Dúsító Sampon
2015. április 13.

Könnyen zsírosodó hajam van, ami nagyon kiszárad a sok festéstől. Általában választanom kell, hogy vagy zsíros érzet marad és nehéz, vagy szálkás. Ezzel nem kell választanom, tökéletes megoldás. 2x kell átmosni a hajat, először kis mennyiséggel, és alaposan kiöblíteni. Nem zsírosodik, nem fullad, és szép marad. Én gyakran mosom, 2 naponta, és max 1 éjszakát bír ki a hajam. Ezt az időszakot szépen át lehet vele vészelni. Tökéletes számomra, nem váltok egy ideig. A kislányaim haját is ezzel mosom, bár nekik csak egyszer mosom át. Eddig balzsamozni kellett a hajukat, hogy ki lehessen fésülni, már nem kell. Nem mondom, hogy 1 hét után is szuperfriss a hajuk, de még épp jó. NAgyon meg vagyok elégedve vele.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2015. április 13.

05-ös árnyalat. Sírok, olyan jó. Málnaszín, hiperpigmentált, vékony rétegben is jól fed, alig kopik, nem mászik, nem szárít. Nagy betűs RÚZS. A rimmel összes más cucca borzadály, a rúzsok viszont szuperek. Más fajta rúzsom is volt rimmel, az is szuper volt. 5*!!!

Dr. Kelen Sunsave SPF 50 Napkrém

Dr. Kelen Sunsave SPF 50 Napkrém
2012. július 27.

ebből a sorozatból próbáltam a 30-ast a napallergiás bőrömön az arcot kivéve. jól működött! elég zsíros érzet, mégsem lettem pattanásos.