Mamuszka

Regisztráció dátuma: 2017. július 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. július 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Éjszakai Krém

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Éjszakai Krém
2019. július 19.

Évek óta nem használtam ennyire jó krémet. Teljesen véletlenszerűen választottam, nem sok Yves Rocher terméket próbáltam eddig, és amiket igen, azok sem nyűgöztek le túlzottan, de ezt a krémet két hete használom és éveket radírozott le rólam.
Nemcsak, hogy gyönyörűen feltölti a bőrömet, hanem sokkal szebb színe lett az arcomnak, kipihent, üde látványt nyújt. Nagyon elégedett vagyok, meg fogom vásárolni a termékcsalád többi tagját is.

Update: Sajnos hosszú távon nem vált be mégsem. Reggel alig tudom lemosni, viaszos kellemetlen réteget hagy a bőrömön, és úgy vettem észre mintha nagyobbak lennének a pórusaim is amióta használom. Nem hidratál eléggé, szárazzá és kellemetlen tapintásúvá tette a bőröm. Örülök, hogy féláron vettem, és többé biztosan nem vásárolom meg.

Eveline Gyémántos Körömerősítő

Eveline Gyémántos Körömerősítő
2019. március 12.

Ez eddigi egyetlen körömerősítő lakk, amely valóban megvédi a körmömet a töredezéstől. Nem teljesen a megfelelően használom, hanem egy rétegben felkenem mint alapozó lakkot. Olyan kemény lesz tőle a körmöm, mint még soha semmitől. Gondolom persze, hogy ez csak addig tart, amíg rajta van ez a lakk, de mivel enélkül nagyon gyorsan betört, beszakadt a körmöm, ez is nagy öröm. Nem növesztem soha hosszúra pedig, a rövid körmök tetszenek, de enélkül eddig pár naponta tövig kellett vágnom őket, és annyira röviden azért nem tetszik .

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2018. december 6.

Életemben először használtam szárazsampont a Krémmániás Beauty Boxnak köszönhetően. Kétszer mosok hajat egy héten, tegnap nagyon fáradt voltam a hajmosáshoz, gondoltam, legfeljebb teszek vele egy próbát. Elégedett vagyok, igaz a fényét erősen lecsökkentette de cserébe teljesen vállalható, könnyed, mégis jó tartású lett a hajam. Azt gondolom tűzoltásra mindig fogok tartani otthon ezután.