Man0ka

Regisztráció dátuma: 2018. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Neutrogena Skin Detox 2in1 Clarifying Clay Wash Mask

Neutrogena Skin Detox 2in1 Clarifying Clay Wash Mask
2019. május 22.

Az utóbbi hónapokban Neutrogena fan lettem. Ez volt az első beszerzésem, és a második tubussal használom el. A napi rutinomat kiegészítettem a Foreo Luna Play Plus kis arctisztító készülékkel, és reggelre csodás az eredmény! Ha hagyom egy picit az arcomon kellemes frissítő hatása van (mentolos érzés). A tisztítási hatékonysága nekem bejött, nem maradt szennyeződés az arcomon. Ajánlom jó szívvel!

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2019. május 22.

Nagyon elégedett vagyok. Glamour napokon szereztem be olcsóbban a terméket és nem bántam meg. Nem kenődik el, nem pereg, és a forgatható applikátor fejnek köszönhetően változtathatom a napi igényeimet. Ha pufibb a kefe akkor drámaibb pilláim lesznek, ha pedig széjjelebb húzom a hétköznapi sminkemet maximálisan kiszolgálja. Szépek az INCI-k is, újra venni fogom :)

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2018. október 17.

Én olyan szomorú vagyok, alig vártam, hogy a sok jó vélemény mellett végre kipróbálhassam! Sajnos én valamelyik összetevőre allergiás vagyok, ég és viszket a szemem tőle :(
Nagyon ritka, hogy valamire nem jól reagálok. Azért jár a 3 csillag, mert szerintem szép a színe, a mellékelt tushúzóval személy szerint nincsen bajom, de a tartóssága..nap végére ez is megkopik. Én visszatérek a Physicians Formulahoz, szebb tusvonalat tudok húzni vele, no meg nincsen dagadt szem sem pedig könnyezés.