Manciska

Regisztráció dátuma: 2012. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

MaqPro Professional Fard Palette 10

MaqPro Professional Fard Palette 10
2019. augusztus 1.

Gondoltam, hátha.....de több okból sem lett szerelem: fedése mint egy BB-krémé esetleg, minden csak nem matt. Szivaccsal lehet szépen felvinni, bármi mással esélytelen. Ahhoz képest amit tud, az ára csillagászati. Merthogy kb. semmit....Egyetlen pozitívumként tudom megemlíteni, hogy az árnyalatok miatt tökéletes színt tudtam kikeverni.

Kiko Unlimited Double Touch Lipstick

Kiko Unlimited Double Touch Lipstick
2019. augusztus 1.

Két árnyalat van meg, a 113-as és a 103-as. Utóbbival nagyon meg vagyok elégedve, viszont a 113-as sajnos nem olyan jó minőségűre sikeredett és emiatt a 4 csillag. Irtó randán és gyorsan kopik, pedig gyönyörű a színe. A 103-as árnyalat ellenben tökéletes, gyorsan és szépre szárad, hihetetlenül tartós, enni, inni, mindent lehet :) , akkor is a helyén marad, aztán egyenletesen kopik.

Sally Hansen Airbrush Legs Vízálló Folyékony Harisnya Spray

Sally Hansen Airbrush Legs Vízálló Folyékony Harisnya Spray
2019. augusztus 1.

Notinoról rendeltem, de ha valaki tud esetleg Szegeden lelőhelyet szóljon, mert én nem találtam. :) A legsötétebb árnyalat mellett döntöttem, végül nem bántam meg, nem is vagyok hófehér alapból se. Seprűvénákat nem fogja eltakarni, ilyet senki se várjon tőle, ellenben nagyon szép bőrű virgácsokat varázsol és totálisan vízálló. Tusfürdős szivaccsal két körben jön le, mintha rámragasztották volna, így legalább nem kell izgulni, hogy esetleg nyomot hagy valahol. Szóval: újravevős :D