Mancsa

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

dr. Organic Snail Gel Csigagél Maszk

dr. Organic Snail Gel Csigagél Maszk
2016. január 18.

Klassz kis terméknek tartom. És valójában nem is olyan kicsi, mert meglepődve tapasztaltam, hogy ez a 10 ml, nem is egy vagy két használatra elegendő, hanem háromszor tudtam feltenni az arcomra a pakolást. Az előírt 10 percig volt rajtam, elég jól felszívódott, kevés maradvány volt, amit letöröltem egy nedves vattakoronggal és láss csodát a bőrömet tényleg tökéletesen hidratálta. A hatást másnap is éreztem. Csigagél rajongóként hetente egyszer be is tartom és használni fogom, igazán megéri az árát. Ha valaki elsőre nem akarja megvenni a csigakrémet, akkor ezzel tök jól ki tudja próbálni.

Sante Tusolás Közbeni Testápoló Bio Sheavajjal

Sante Tusolás Közbeni Testápoló Bio Sheavajjal
2015. szeptember 2.

Már nagyon vártam egy ilyen terméket a natúrkozmetikumok közt. Nem is csalódtam benne. Az illata szenzációs. Fürdés közben érzem, hogy tényleg hidratálja a bőrömet. Nincs sok időm a bőrápolásra, eddig nem is nagyon használtam testápolót, így most élvezem, hogy tudok használni végre a zuhany alatt. Nagyon gyors, viszont nincs szivem lemosni a sheavajat a bőrömről, ezért a nedves bőrre felviszem és nem mosom le, hanem egyszerűen megtörölközöm. Utána nagyon finom sima lesz a bőröm. Ha kifogy, biztos veszek megint.

dr. Organic Snail Gel Csigagél Krém

dr. Organic Snail Gel Csigagél Krém
2015. április 14.

Egy Annemarie Börlind arckrém után kezdtem el használni. Nagyon kellemes meglepetés volt. Először este kentem fel és másnap reggel tökéletesen sima volt tőle a bőröm. Gyorsan beszívódik, nagyon jó krémes állaga van, szépen be is tudom masszírozni a bőrömbe, közben nagyon élveztem a kellemes citromos illatát. El tudom képzelni, hogy ez valakinek túl erős illat, de nekem gyorsan elillant és nagyon kellemes volt a későbbiekben is. Reggel, este kenem és úgy érzem, hogy már pár nap után is kevésbé száraz a bőröm, nem húzódik. Szerencsére nem is zsírosodott be. Azt hiszem a szérumot is ki fogom próbálni.

17 ÖSSZETEVŐ