Mancsoska

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Summer Sunset Testápoló

Balea Summer Sunset Testápoló
2023. június 7.

Nagyon tetszik ez a testápóló, az illata olyan, mint az after sun tusfürdőé, igazi naptejes illat. Nagyon gazdag, kicsit dolgozni kell az eldolgozással, de amúgy könnyen beszívódik, ezt követően egyáltalán nem ragacsos. A csomagolása is nagyon jó, egyrészt egy kis fóliával le van zárva a tégely, ezért biztosan te bontod ki először megvételt követően, másrészt nagyon kompakt, mégis 200ml-et kapunk belőle.

Ariana Grande Thank U, Next EDP

Ariana Grande Thank U, Next EDP
2023. május 26.

Én is érzem benne a kaprot, de valamiért nem tartom emiatt kellemetlennek. Ha ez a része elillan, akkor utána egy bogyós-kókuszos krémesség marad, ráadásul elég sokáig, ruhán még másnap is érezni. Összességében egy elég egyszerű illat lett, amit elsősorban fiatalabb lányokon tudok elképzelni. Egyébként a God is a Womannel kombinálva tökéletes tiszta, sampon illatuk lesz, ami nekem még jobban tetszik, mint a kettő külön.

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon
2023. május 25.

Nagyon nehezemre esik, hogy ne kóstoljam meg, pedig tudom, hogy az íze borzalmas lenne, de az illata annyira tökéletesen hasonlít egy frissen készült citromos-túrós sütihez.