Mancsoska

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2021. április 8.

Amikor először a megjelenésekor megszagoltam azonnal beleszerettem ebbe az illatba, de akkor még túl fiatalnak éreztem magam hozzá. Most sem vagyok még sokkal idősebb, érettebb, mégis muszáj volt beszereznem. Számomra ez egy meleg, citrusos, enyhén maszkulin illat, amit egy nagyon magabiztos nő visel, aki rengeteg sikert tudhat maga mögött, tudja mit csinál és mindent kordában tart. Jelenleg még nem mondanám, hogy itt tartok az életemben, mégis magabiztosan viselem hidegebb napokon.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2021. április 8.

Sokáig taszított, hogy ezt a parfümöt elég sokan használják én pedig szeretek kicsit különlegesebb illatokat venni, de olyan sokaktól hallottam, láttam, olvastam, hogy ez mennyire jó és okkal szeretik ennyien, hogy mégis megvettem. Szerencsére nem teljes áron történt, mert akkor tényleg elég dühös lennék magamra, hogy ennyi pénzt kiadtam érte. Alapvetően nem rossz illat, de rajtam egyáltalán nem működik. A kezdeti virágos-gyümölcsös jegyek rajtam sosem érződnek, már az üvegből kifújva azonnal megcsap a tömény cukor. Nagyon szeretem az édes illatokat (a Pink Sugar például az egyik kedvencem), de ez már túl sok és van benne valami, ami számomra nagyon émelyítő, mintha semmi nem kompenzálná ezt a vaníliás-pralinés valamit, pedig tonka és pacsuli is van az illatjegyek között, amiknek a kombinációját kifejezetten kedvelem az illatokban. A környezetemben sokan használják, rajtuk tetszik, de én mindig megbánom, amikor magamra fújom. A tartóssága elég jó (sajnos), még este is érzem magamon. Valahogy el fogom fújkálni, kísérletezem még vele, de ha elfogy messziről el fogom kerülni.

Lancome Foaming Cleansing Makeup Remover

Lancome Foaming Cleansing Makeup Remover
2021. február 6.

Tényleg nagyon mézes állaga van és az illata is szerintem nagyon kellemes, egyáltalán nem tolakodó. Én először szárazon viszem fel, akkor az állagából adódóan kicsit nehezebb eloszlatni, de egy kevés vizet hozzáadva nagyon lágyan habzani kezd és tényleg minden sminket, fényvédőd leszed az arcomról. Nagyon kevés elég belőle egyszerre, sokáig elég lesz.