Mancsoska

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. június 30.

Felkenéskor úgy éreztem, hogy tökéletes lehet ez a fényvédő, mert könnyű volt eloszlatni, az illata sem zavart, lehetett rá sminkelni is, de sajnos a nap felére úgy csillogott a fejem, mint még soha. Zsíros bőröm van, előbb-utóbb zsíros leszek, bármit kenek a fejemre, de ilyen gyorsan és ilyen mértékben.. Ez a nagy meleg és az izzadás sem kedvezhetett neki. Legalább érzetre nem volt nehéz és nem is éreztem magam olyan olajosnak, de amikor megláttam magam a tükörben.. El fogom használni, főleg itthon (szerencsére kettőt is vettem belőle rögtön), esetleg még egy hűvösebb napon is megnézem hogy teljesít, ,de valószínűleg maradok a jól beváltnál.

Revox B77 Plex Bond Repairing Oil

Revox B77 Plex Bond Repairing Oil
2022. június 18.

Vízszerűen folyós állagú olaj, az illata nem túl erős és nem lehet sokáig érezni. Szerintem ez egy tök jó olaj lehet vékony szálú, könnyen zsírosodó, vagy egészséges hajra állapotfenntartásra. Ha valakinek nagyon vastag vagy roncsolt, töredezett haja van, arra ez kevés. Én nedves és száraz hajon is használom, hajmosás után vagy hajmosások között is, nem nehezíti el a hajat, könnyen beszívódik (alacsony porozitású a hajam, a legtöbb olaj csak összetapasztja és egy réteget képez rajta, akármilyen keveset használok). Szívesen elhasználom, de nem csodaszer

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP
2022. június 17.

Ezen kívül csak az Intense verzióját kedvelem a Trésor vonalnak, de ezt egyszerűen imádom. Olyan könnyed illat, nem tudok elképzelni olyan alkalmat, amire ne lenne megfelelő. Édes, krémes, tiszta, egyáltalán nem tolakodó. Ártatlan, de mégis olyan nagyon nagyon nőies. Ha meg tudnék állapodni egy parfüm mellett, ez lenne az.