Mancsoska

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jeffree Star Cosmetics Supreme Frost Highlighter

Jeffree Star Cosmetics Supreme Frost Highlighter
2019. március 16.

Hypothermia tulajdonosa vagyok és hát fú. Nem egy mindennapi természetes highlighter, az biztos. A csomagolását imádom, igényes, rózsaszín, minden, amit szeretek :D. Az árnyalat nagyon érdekes, egy barnás alapon kéken és rózsaszínen csillog, szerintem gyönyörű és én szívesen hordom hétköznapokra is, de azt is megértem, ha ez már valakinek sok.

Catrice Glow Patrol Glowy Highlighter

Catrice Glow Patrol Glowy Highlighter
2019. március 16.

Azt hittem lemaradtam erről a limitált kollekcióról, mert mindenhol elfogytak már a termékek mire odaértem, de szerencsére egy eldugottabb drogériában kicsit később rakták ki őket, így mindhárom highlighter beszereztem. Imádom a catrice limitált highlightereit, a kaviar gauche óta highlighter mániás vagyok, ezek pedig igazi kincsek. A csomagolás gyönyörű, a nyomott minta is igényes rajta. A műanyag erős, jól záródik. Maga a termék krémes, tartós, lágyan is fel lehet vinni, de felépítve szerintem még a holdról is látszódna. Talán a 01-es (arany) és a 03-as (pezsgő) a legjobban kihasználható, a 02-es elég rózsaszínes, de szerintem nyáron ez is gyönyörűen fog mutatni.

Catrice Glow Patrol Ajakdúsító

Catrice Glow Patrol Ajakdúsító
2019. március 16.

A 02es és a 03as árnyalatot is elhoztam, nagy különbség köztük az ajkakon nincs, talán a 02-es fényesebb egy kicsivel. Én nagyon szeretem a catricenek a lip booster formuláját, kellemes szájfények, nem ragadnak, viszonylag tartósak és imádom a hűsítő-bizsergető érzést, amit az ajkamon hagynak. Nagy dúsító hatásuk nincs, örülök, hogy sikerült elcsípnem ezt a limitált kiadást, nem bántam meg, hogy megvettem őket.