Mancsusz

Regisztráció dátuma: 2017. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta
2021. június 4.

Ha ez a jó, akkor nem szeretném tudni, hogy mi a rossz. Én mindent kipróbáltam, de szerintem borzalmas, nálam a kukában végezte.

Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara

Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara
2021. május 20.

Imádom ezt a szempillaspirált. Nagyon menő a csomagolása szerintem, élőben még jobban néz ki. A szempillám babahaj szerű, lóg a szemembe főleg ha spirálozom, nincs tartása és formája se. Még ha szépre is sikerül spirálozni, egy-két óra alatt elveszti a tartását. Nagyon sok spirált próbáltam már, de ez az abszolút kedvencem. 2 rétegben gyönyörű pilláim lesznek tőle. Nem túl extra hatású, de nekem az a többihez képest. Nem kenődik, nem pereg, nem olvad a szemembe így nem is csíp. És ami a legfontosabb, nem veszti el a nap folyamán a tartását és a formáját, nem kezd el lefelé "lógni". Kicsit drága, de abszolút megérte megvennem. A száradásról jelenleg még nem tudok nyilatkozni, de majd jövök frissíteni.

IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ Cream Oil-Free Matte with SPF40

IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ Cream Oil-Free Matte with SPF40
2021. május 15.

Először is jók az összetevők. Tökéletes sietnem kell, de akarok valamit felvenni termék, ugyanis magas a fényvédő tartalma és nagyon szépen fed. A szokottnál sokkal sűrűbb, ami nekem annyira nem tetszik, bár nagyon szépen kisimítja a bőrt és természetes a végeredmény. Ami az egyetlen bajom vele, hogy hiába fixálom, pár óra alatt nagyon csúnyán lekopik, pedig ez nem jellemző rám. Jelenleg így sajnos 4 csillagot tudok adni, aztán majd jövök frissíteni a véleményem.

1 MÁRKA