Mancsusz

Regisztráció dátuma: 2017. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Kat Von D Everlasting Lip Liner

Kat Von D Everlasting Lip Liner
2020. június 7.

Tekerős ami szerintem sokkal praktikusabb, olyat nem is veszek amit hegyezni kell. Inkább a krémes oldalon van, de lehet vele precíz vonalat húzni és nem is kenődik gyorsan. Mivel krémesebb, nem szárít, sokszor a kontúr megrajzolása után csak elsatíroztam a színt amivel szép átmenetes hatás jön létre, egy kis szájfény és mehet is az ember. A rúzsokhoz passzoló színekben árulják, a márkától vannak a kedvenc natúr színeim, az extrábbakat csak szemre használom. Rengeteg szín a tulajdonomban van, van olyan amit már újra vettem viszont idővel csökkent a kínálat (viszont így lehet látni, hogy bőven túlteljesít a lejárati dátumát). Nem mondom, hogy nem lehet olcsóbban találni hasonló minőségűt, de ezeket nagyon szeretem szóval nem váltanám le.

Kat Von D Go Big Or Go Home Volumizing Mascara

Kat Von D Go Big Or Go Home Volumizing Mascara
2020. június 7.

A szempillaspirál téma az nálam mindig is nehéz, mert nagyon puha, vékony, egyenes, minden felé szerteágazó szempilláim vannak. A tökéleteset még mindig nem találtam meg, ebben pedig kifejezetten csalódtam. Két alkalommal is megvettem, hátha csak velem vagy a termékkel volt a baj. Hiába kentem, szinte semmi nem történt a pilláimmal, de később az a kevés is lepergett amit sikerült felvenni. Lehet csak velem van a baj, de szerintem ez a termék borzalmas, ráadásul nem is túl olcsó.

Kat Von D Shade + Light Contour Palette

Kat Von D Shade + Light Contour Palette
2020. június 7.

Tulajdonomban van a nagy paletta, illetve a duó verziója is. Minőségben teljesen ugyanaz. Világos a bőröm, így a nagy palettát nem tudom teljesen kihasználni, de nem válnék meg tőle, mivel gyűjtöttem a KVD termékeket. A duó verziója a kedvenc kontúr termékem. Ha jól tudom a régi kartonos változat helyett masszív műanyag tartót kapott ami nagyon praktikus. Plusz egy pont a csomagoláson, hogy ki lehet cserélni azt a színt, ami éppen elfogyott így nem kell megvenni az egészet (mondjuk én a kisebb púder részhez nem láttam utántöltőt, de nem is az a lényeg). Felvitelkor nem foltos, óvatosan szoktam felvinni és inkább építeni, de ha nem sikerül akkor a világos színnel lehet lágyítani/keverni. Nem tűnik el pár órán belül, tartós. A palettát már nem venném újra, mivel nem tudom kihasználni a színeket, de amint a duó fogyóban lesz veszek utánpótlást, imádom, teljes mértékben megéri.