Mancsusz

Regisztráció dátuma: 2017. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

LH Cosmetics Infinity Deep Palette

LH Cosmetics Infinity Deep Palette
2022. április 10.

Szülinapom alkalmával pont extra akcióban volt ez a paletta, így végül arra jutottam, hogy megveszem. Nem tűnt túl izgalmasnak ez a paletta, viszont olyan tónusok-árnyalatok kapnak benne helyet, amik tökéletes hétköznapi palettát alkotnak számomra. Persze vannak natúr palettáim, de kifejezetten ez a színösszeállítás megfogott, mert nem kell sok festéket kipakolnom az asztalra a különböző árnyalatokért és vékonysága miatt magammal is tudom vinni. A csomagolás nem túl extra, de jó kis vékony így könnyű tárolni és ránézésre sok festék is van benne. Ahogy a színekről már írtam is semmi extra, de szeretem, kellően pigmentált (nem túl erős, nem túl gyenge). Könnyű vele dolgozni, ha nagyon rosszul hangulatban kelek fel is értékelhető sminket tudok vele készíteni. A tartósságával is teljesen meg vagyok elégedve. Mióta egyik reggel elővettem ezt a palettát, azóta kb. minden reggel használom még akkor is, ha más palettát is használok. Szerintem ebből már látszik, hogy nekem bevált és beépült a reggeli rutinomba is (ami ritka). Viszont a sok jó mellett azt meg kell említenem, hogy eredeti áron azért valószínűleg nem venném újra, mert tudnék mit használni helyette, de akciós árán nagy szerelem. Csak az ár miatt 4 csillag.

ColourPop X The Mandalorian Eyeshadow Palette

ColourPop X The Mandalorian Eyeshadow Palette
2022. március 4.

Főként a Star Wars téma miatt érdekelt a paletta, ha nem bújtatják ilyen csomagolásba nem hiszem, hogy különösen izgatott volna. A színekért így sem voltam annyira oda így arra jutottam, hogy csak akkor szerzem be ha valaki cserél itt rá vagy nagyon olcsón látom. Végül a krémmániás csere jött be és mennyire örülök neki! Sokkal izgalmasabb a felépítése, mint gondoltam volna. A színskálának a "modern grunge" nevet adnám, mert van egy füstös-szürkés, illetve egy meleg-mustáros-barnás fele ahol még egy zöld duokróm is tovább fokozza az egészet. 1 hűvös és 1 meleg sminket készítettem eddig vele, mindkettővel nagyon meg voltam elégedve, nem igazán potyogott a festék, könnyen eldolgozhatóak a színek és szépen tartja magát. Talán 1-2 árnyalat lehetett volna sötétebb, de egy sötétbarna és fekete szemceruza tökéletesen elmélyítette annyira a sminkem, amennyire én azt preferálom. Amennyire nem vártam ettől a palettától sokat, akkora nagy szerelem lett, teljes mértékben elégedett vagyok vele. Tetszik a minőség, szép és logikus a színskála.

ColourPop The Child Szemhéjpúder Paletta

ColourPop The Child Szemhéjpúder Paletta
2022. március 3.

Először is zöld színekről beszélünk (ami passzol a zöld szememhez és eleve imádom), másodszor pedig Star Wars a témája, így számomra dupla win-win ez a paletta. Sokáig gondolkoztam a beszerzésén, mert nem szeretem a vámolós sztorit, de csak kikötött nálam. Színeket tekintve nem csak zöld, hanem natúr sminket is lehet vele készíteni, vagy éppen kombinálni a kettőt. Satírozó és mélyítő színből is kapunk bőven, ráadásul gyönyörű csillámló színek is vannak benne, így a felépítés szerintem tökéletes és logikus. Púderrel fixált alapra szoktam felvinni, először tapogató, aztán pedig satírozó mozdulattal, így még a világos mentás szín is szépen funkcionál szárazsága ellenére. A zöld pigmentekkel nem mindig könnyű a munka, főleg, hogy ezek elég szárazok, óvatosan kell bánni a palettával. Ha valaki az alap után tér rá a szemekre egy kis púdert mindenképp ajánlok a szemek alá, hogy felfogják a lepotyogó festéket. A csillámos színek meglepően jól működnek még száraz ecsetes felvitel során is. A végeredmény tartóssága is rendben van. Egy dolog zavar, az egyik csillámos szín törve jött amit úgy-ahogy sikerült összenyomni, de a többi szín is olyan rozogának tűnik benne. Összegezve egy jól felépített paletta, de vannak kisebb hibái, így egy erős 4-esnek mondanám.