Mancsusz

Regisztráció dátuma: 2017. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Kat Von D True Portrait Lightweight Medium Coverage Foundation

Kat Von D True Portrait Lightweight Medium Coverage Foundation
2019. október 23.

Azt mindig fontos elmondanom, hogy eléggé érzékeny, kevert bőröm van a két véglettel, itt-ott száraz folt, de van ahol nagyon zsírosodok - viszont inkább a zsírosság jellemző rám. Primert nem használok a fényvédő krém mellé, arra szoktam felvinni. Ha valakinek száraz a bőre, akkor nagyon fontos előtte alaposan hidratálni. Ahogy ígéri is az alapozó, közepes fedésű, de lehet tovább építeni (eddig szinte sose volt szükségem rá). Nem nehezíti el a bőrt, könnyű, természetes bőr hatású. Mindig szoktam fixálni, kora reggeltől késő estig 1-2 alkalommal púdereztem. Ha esetleg szükséges akkor szépen lehet javítani. Az előző Kat Von D alapozóhoz képest ezt sokkal könnyebb felvinni, eldolgozni, ezerszer kényelmesebb és természetesebb, simán építhető ha további fedés szükséges és mégsem nehezíti el a bőrt. Ilyen jó minőségű alapozóval nem sokat találkoztam még, tényleg megvalósul minden amit ígér. Nyilván ez bőrtípustól függ, hogy kinek mi válik be, de eddig nekem nagyon tetszik.

Pat Mcgrath Labs Skin Fetish: Sublime Perfection Foundation

Pat Mcgrath Labs Skin Fetish: Sublime Perfection Foundation
2019. október 19.

AZ ALAPOZÓ, de tényleg. A videósok elkezdték elég erősen lepontozni, de mondom akkor is szeretném kipróbálni. Rengeteg nagyon felkapott alapozót próbáltam már, ami rajtam borzalmasan mutatott. Eléggé érzékeny, kevert bőröm van a két véglettel, itt-ott száraz folt, de van ahol nagyon zsírosodok. Egyéb hatások miatt nagyon változékony a bőröm állapota, így mindig váltogatok több alapozó között, de ez mindegyik esetben tökéletes. Primert nem használok a fényvédő krém mellé, arra szoktam felvinni. Alacsony fedésű, de szépen lehet közepesre építeni. Egy cseppet sem nehezíti el a bőrt, nagyon könnyű, természetes bőr hatású. Elég folyékony, így szivaccsal annyira nem ajánlanám a felvitelét, de ecsettel pár másodperc alatt tökéletesen el lehet dolgozni. Mindig szoktam fixálni, kora reggeltől késő estig 2 alkalommal púderezem. Ha esetleg nincs időm este újra sminkelni és megyek valahova, akkor nagyon szépen lehet javítani. Az ára azért egy kicsit durva, de akármilyen is a bőröm, ezt az alapozót mindig tudom használni, szóval nagyon valószínű, hogy újra fogom venni, emellett akár nem is lenne másikra igazából szükségem.

Lush Sleepy Testápoló

Lush Sleepy Testápoló
2019. szeptember 6.

2019 április: A tusfürdőjével együtt használom, így először is beilleszteném azt, amit oda írtam, mert itt is abszolút igaz -> Nagyon tetszett a név és a leírása, illetve a benne található alkotó elemek, ezért vettem meg. Nekem ez az illat először nagyon erős volt, nem tetszett. A hatása viszont nagyon, így tovább próbálkoztam vele és megtetszett. Borzasztó hisztis a bőröm, alig visel el valamit, de ez egyáltalán nem bántja, hanem kész megváltás neki. Tényleg sokkal jobban alszom, vagy éppen sokkal nyugodtabban kezdem a reggelt. -> Ezt a leírást kiegészíteném azzal, hogy nagyon jól hidratál (a fél drogéráit végigpróbáltam már és minden gyorsan a kukában landolt). Nem ragadós és gyorsan beszívódik aminek nagyon örülök, mert egy sietős reggelen is tudom használni. Jelenleg ez a testápoló tetszik a legjobban minden eddigi próbálthoz képest. Kis kiszerelést kezdtem el használni, ha a végégre érek mindenképp frissítem a véleményem. Amit jelenleg tudok mondani, hogy nagyon szeretem, rögtön látható eredményt biztosított, így mindenképp ajánlom!

2019 szeptember: minden stimmel amit leírtam. Számomra multifunkciós: arca, kézre és testre is ezt használom, semmi mást. Nappal csak akkor kenek egy pöttyöt az arcomra ha alkoholos alapozót használok. Már félúton járok a nagy tégelyes kiszereléssel, igazán boldog vagyok, hogy ilyen tökéletes terméket találtam.