mancus2

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 14.
Bőrprobléma: -

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 14.
Bőrprobléma: -

J. Fenzi Lili Ardagio Affection Women EDP

J. Fenzi Lili Ardagio Affection Women EDP
2019. január 31.

Az eredetit nem ismerem. Az illat maga nagyon tetszik, de nem tudok dűlőre jutni vele. Már 3x teszteltem magamon, mert nem tudom eldönteni mennyire tartós. 10 perc után mintha elillanna, de aztán megcsap az illat és megint érzem a csuklómon, aztán megint nem, és így tovább... "Játszik" velem ez az illat, de lehet, hogy velem van a baj :-) azt hiszem jövőhéten veszek egyet, úgysem tudom kiverni a fejemből, ha már befészkelte magát oda. Egyenlőre megadom az 5 csillagot neki, márcsak az illata miatt is.

J.Fenzi Savoir Nuit EDP

J.Fenzi Savoir Nuit EDP
2019. január 22.

Nagyon tetszik az illata, de sajnos rajtam szinte semeddig sem tart, pedig agyon fújtam a csuklómat. Szerencsére csak próbáltam, nem vettem meg egyből. 10 percig tartott kb. az öröm, hogy találtam egy olcsó jó parfümöt itthonra (sajnálom elfújkálni a drága szerelmeimet, ha nem megyek sehova, de ha egyedül vagyok, akkor is be kell fújnom magam) illat 5 csillag lenne, tartósság 1 csillag, ezért megadom a 3-at. Majd teszek vele még egy próbát, hátha nekem volt "rossz" napom, akkor visszajövök felpontozni.

La Rive Hello Beauty

La Rive Hello Beauty
2019. január 12.

Első szimatolásra megtetszett, aztán itt a krémmánián olvastam az eredeti illatról a véleményeket, azok nagyon meggyőztek, hogy vennem kell egy ilyen másolatot, mert a La Rive messze a legjobb másolatokat gyárja mostanság szerintem. Viszont pár nap használat után nem éreztem magaménak az illatot :-( pedig tartós és finom és friss, de valami nem az igazi, nem én vagyok :-( de sebaj, légfrissítőnek remekül el fogom tudni használni ennyi pénzért :-) de az is lehet, hogyha tetszik valamelyik barátnőmnek akkor odaadom, úgyhogy nem fog kárba veszni :-) összességében 4 csillag, csak 1-et vonok le, mert valószínű, csak az én orrommal nem kompatibilis :-)

Jöttem updatelni :-) végülis elfújkáltam illatosítónak és úgy imádtam :-) viszont ma voltam drogériában és megszaglásztam az eredetit, és tényleg egy az egyben ugyanaz. Most azon gondolkozom, ha melegebb lesz tegyek-e vele még egy próbát. Most a kedvenc Givenchymre gyűjtök, de azt hiszem lesz még nekem itthon ilyen :-) ha magamra nem is, de illatfelhőnek a lakásba tökéletes, mert kisebb légtérben órák múlva is érezni pár fújást :-) 5 csillagosra emelem, mert kifejezetten jó utánzatnak tartom :-)

Update 2: csak nem bírtam ki, egy idő után hiányzott. Már csak magamra fújkálom :-) igaz, hogy nem minden napos parfümöm, de KELL, hogy legyen belőle itthon :-)