Mandel

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

MAC Versicolour Stain

MAC Versicolour Stain
2019. augusztus 1.

Mivel nagyon kedvező áron tudtam beszerezni, rögtön vettem 2 színben is. Egyik az Always and forever korallos árnyalat, és Truly everlasting málnás árnyalat.
Először féltem, hogy túl erős lesz, mert én a szolidabb rúzsokat kedvelem, de színezett szájfeny hatását kelti, nekem nagyon bejött. Az ivást túlélte, az étkezést már nem, de ahogy az előzőekben is írták, egyenletesen kopik, halványodik. Két vékony réteget kenek fel, egy idő után én is úgy érzem, hogy kicsit szárít.

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial
2018. október 7.

Első használat után írom, hogy csodát tett a vékonyszálú, száraz-sprőd hajammal.
Nedves hajra tettem, 3x borsó mennyiséget eloszlattam a tenyeremben, először a szárazabb részekre, majd az egesz hajon eloszlatva.
Félszárazra megszarítottam, tettem rá egy kis lenmag gélt és készre szárítottam.
Nagyon elégedett voltam az eredménnyel, szép, fényes hajam lett.
Viszont kár, hogy ennyi piros összetevője van.

Narciso Rodriguez For Her EDP

Narciso Rodriguez For Her EDP
2018. március 19.

Alapvetoen kellemes tavaszi virágos illatnak tartom, talán nyárra már kicsit "sok" is.
Rajtam elsősorban a rózsa dominál, amit harmonikus formában tompít a pézsma.
Nekem tetszik, bár mindennap nem tudnám viselni. Amikor a sálamra is kerül belőle, több nap után is érzem az illatát és egyáltalán nem bánom.
Nem való mindenkinek, egy irodában dolgozó, elegáns megjelenésű, 40 feletti hölgy jut eszembe az illatról.