Mandulaszem

Regisztráció dátuma: 2018. április 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2019. március 23.

Két szó; borzasztó szexi! Nagyon vonzó illat, nőcis, de nem az a már-már álszent módon édes-kislányos, holott megvan benne az édeskés vonal. Felvállalja a pimaszságát, csábos, bevállalós, de egy ponton visszafogja magát, egyáltalán nem közönséges. Sőt! Egy fiatal femme fatale képét tárja elém. Nem akar középpontban lenni, de mégis magára vonza a figyelmet, bár nem hivalkodik. Élvezi az életet, az érzelmeket. Első szaglásra kicsit a The Kooks- Bad habit c. dala -illetve picit a klipp is- ugrott be valamiért. Akkor érdekesnek, bohókásnak gondoltam. Mostmár a csábító fiatal mellett más képet is megmutatott. Egy érettebb oldalát, ami az illat NŐiességének a magja. Imádom. Heti rendszerességgel betérek megszaglászni. Múltkor az egyik eladónő nevetve megjegyezte, hogy várja már, mikor ruházok be rá.:) Egyszer talán. Még érlelődnie kell bennem. De megy az 5 csillag, mert faaaaaantasztikus!

Stradivarius Cosy Vanilla EDT

Stradivarius Cosy Vanilla EDT
2019. február 12.

Mostanában újra beleszerettem a vanília illatába! Ez az illat is egy újabb szerelem! Nagyon intenzív, finom, nőies, meleg illat.

The Body Shop Vaníliás Testpermet

The Body Shop Vaníliás Testpermet
2018. november 1.

Faaaantasztikus vanília illat.😍 Anyukámmal hatalmas vanília-fanok vagyunk, mondanom sem kell, hogy néztünk össze mikor a boltban megszagiztuk.😄 Mennyei! Nem ez a bődület édesre kreált mű-vanília illat. Ez az az igazi fűszeres, füstösen édes fajta! Rajtam a tartóssága is rendben van. Imádjuk mindketten. Nálunk ez ilyen Anya-Lánya illat lett. Valamint most jöttem rá, hogy a vanília illat mennyire érzékien nőies. 5 csillag!