mandyy

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. június 14.

Jaj ez egy csoda. A bőrgyógyászom ajánlotta a súlyosan ekcémás bőrömre, amire még a gyógyszertári és La roche posay lipikar termékek sem hatottak. Ez 1 hét alatt csodásan rendbe tette, azóta elég napi 1x kennem, nem minden kézmosás után, ez hatalmas siker nekem. Azt írja arcra is lehet használni, és bár nekem zsíros, kombinált bőröm van, de nagyon szereti, bár nem mindennap használom rá. Nem zsírosodik jobban, nem lettek pattanásaim tőle, csak pihepuha bőr. Nagyon boldog vagyok, a márka több termékét is be fogom szerezni. Abszolút nincs illata, ami szintén jó pont, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Az összetevők is nagyon szépek, csak ajánlani tudom. Árban is abszolút megéri. Must have!

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong
2019. február 15.

Én a Tigerben találtam egy ugyanilyet még ősz végén. A foreora sajnáltam a pénzt, és nagyon örültem amikor ez szembejött ráadásul ilyen olcsón. Heti 1-2x használom, többször még nem mertem, mert azért mégis csak fizikai dörzsölés útján működik. Bioderma habzógéllel használom, szerintem szebb a bőröm azóta. Az egyetlen negatívum, hogy nehéz megfogni, vizesen pedig nagyon csúszik, de ennyi pénzért megbocsáltom. :)

Dove Original Golyós Dezodor 0% Alumíniumsóval

Dove Original Golyós Dezodor 0% Alumíniumsóval
2019. január 13.

Direkt itthonra vettem, hogy amikor nem dolgozok/sportolok azért mégis legyen valami minimális védelem, de mégis vigyázzak a bőrömre, így kerestem egy minden mentes dezodort. Csodát nem tesz, ha komolyabban dolgozok izzadok, de pont a minimál erőfeszítésű napokra vettem, arra szeretem.