mandyy

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong
2019. február 15.

Én a Tigerben találtam egy ugyanilyet még ősz végén. A foreora sajnáltam a pénzt, és nagyon örültem amikor ez szembejött ráadásul ilyen olcsón. Heti 1-2x használom, többször még nem mertem, mert azért mégis csak fizikai dörzsölés útján működik. Bioderma habzógéllel használom, szerintem szebb a bőröm azóta. Az egyetlen negatívum, hogy nehéz megfogni, vizesen pedig nagyon csúszik, de ennyi pénzért megbocsáltom. :)

Dove Original Golyós Dezodor 0% Alumíniumsóval

Dove Original Golyós Dezodor 0% Alumíniumsóval
2019. január 13.

Direkt itthonra vettem, hogy amikor nem dolgozok/sportolok azért mégis legyen valami minimális védelem, de mégis vigyázzak a bőrömre, így kerestem egy minden mentes dezodort. Csodát nem tesz, ha komolyabban dolgozok izzadok, de pont a minimál erőfeszítésű napokra vettem, arra szeretem.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2019. január 13.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos csalódás. A csomagolás és a kefe borzalmas, de ettől eltekintek. A világosabb verziót vettem meg, mert a másikat túl sötétnek ítéltem, hát tévedtem. A világosabból a sötétebb is alig látszik a bőrömön és porzik rettentően. Sajnálom, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A mellékelt sablon sem túl hasznos. Ráadásul az összetevők sem túl barátiak.