manettt

Regisztráció dátuma: 2019. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2019. június 13.

Nagyon szeretem, a bőröm puha lesz és tisztának érződik a használata után, nem szárít egyáltalán, a nagyon száraz bőrömet nem kell krémezni utána. Az illata eleinte furcsa/erős volt nekem, mintha mélyen beleszagolnék egy levendula illóolajba, de aztán 1-2 hét alatt megszerettem. Bár az üzletben nem ajánlották napi szintű használatra (csak 2-3 naponta), a bőröm egyszerűen "kívánja" minden este, függő lett :) A radírozó hatása nekem gyenge, de hát végülis nem is arcradírként hirdetik, napi arctisztításhoz pedig tökéletes. Azért kap csak 4 csillagot mert nekem még hetek múltán is nagyon problémás a használata, és nagyon hamar fogy sajnos. Újra fogom venni mindenképpen.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2019. május 28.

Nem rossz tusfürdő, ha nagyon száraz a bőröd, de sajnos nem csodaszer. Az én bőrömnek például kevés sajnos, az első pár használat után még jó volt, elmúlt a zuhanyzás utáni viszketés, de ahogy hozzászokott a bőröm már nem hozta a várt hatást, inkább csak a komfortérzeten javít kicsit, de nekem nem hidratál eléggé. Az illata nagyon jó, de mivel nem habzik így nagyon sok kell belőle, hamar fogy, nem vettem újra az árára tekintettel.

Dove Nutritive Solutions Nourising Oil Care Sampon

Dove Nutritive Solutions Nourising Oil Care Sampon
2019. május 28.

Évek óta ezt használom a balzsamával együtt. Hosszú, inkább száraz hajam van, ettől a sampontól pedig lágyabb lesz, nem seprűszerű a vége sem, mégsem nehezíti el egyáltalán, mint más hidratáló samponok. Szeretem az illatát is.