Mangaa

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Body Shop Drops Of Light Bőrvilágosító Habzó Arctisztító

The Body Shop Drops Of Light Bőrvilágosító Habzó Arctisztító
2020. június 16.

Csak koreai termékeket használok, abból is csak a prémiumot. Elfogyott az arclemosóm, a vélemények alapján gondoltam kipróbálom. Nem vagyok nagy TBS rajongó, szerintem 35 felettieknek nem alkalmasak a termékei, de ez a termék szuper!!! Nagyon kellemes, kényelmes, jól tisztít, mégsem "csikorgósan" tiszta a bőr utána. Szerintem újravevős. Az ára pedig a prémium termékekhez mérten nagyon kedvező (Sulwasoo termékem 15-20 ezer forint volt)

Yves Rocher Micellás Sminklemosó Olaj

Yves Rocher Micellás Sminklemosó Olaj
2020. június 16.

Nagyon rossz termék :( a szaga alapján konkrétan repceolaj van benne. Sajnos a sminket alig szedi le (BB krém, korrektor). A legtöbb olajos-vazelinos alapú sminklemosó nagyon jól működik, ez alig. És sajnos 1-2 pattanást is okozott. Nagy csalódás és elég drága ahhoz, hogy most kidobásra kerüljön.

Denivit White & Brilliant Fogfehérítő Krém

Denivit White & Brilliant Fogfehérítő Krém
2020. május 31.

A COVID-19 karantén elején kezdtem használni. Az első 10 napban 3x, minden étkezés után. Azóta reggel és este, mindig elektromos fogkefével. ELKÉPESZTŐ!! Legalább 2 árnyalatot vilagosított a fogaimon, a foltok nagy részét leszedte. Nagyon bánom hogy korábban más termékekre költöttem pénzt. Az volt a pénzkidobás. Ezt újra fogok venni mostantól mindig :)