Mangaa

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Moroccanoil Shampoo

Moroccanoil Shampoo
2019. szeptember 13.

Ez... csoda. Iszonyat drága és nehezen beszerezhető, de igen, segít a száraz, sprőd hajon. Szuper termék, a balzsammal együtt. Sajnos én a Treatment olajat nem tudom használni, mert csumpi lesz a vékonyszálú hajam tőle, de a sampon és balzsam nagyon jó. Újra fogom venni, még ha nem is eszek 1-2 hétig :D :D

Cocochoco Keratin Therapy

Cocochoco Keratin Therapy
2019. szeptember 13.

Hát nekem totál szétroncsolta a hajam a festés, annyira, hogy 2 hétig a festés után csak összeofogott hajjal tudtam lenni, pedig kókuszolajtól elkezdve mindent rátettem és még így is látszott sajnos a copfban, hogy szét van égve a hajam. Szóval jött a cocochoco keratinos feltöltés, ez volt az utolsó remény.
Nagyon jó lett a hajam, igaz a szörnyű állapotok miatt én 5 napig semmit nem tettem vele utána (sem víz, sem copf, semmi, csak óvtam még a széltől is). Őszintén ezt nem hiszem, hogy még egyszer kibírnám :D Viszont az eredmény: tartósan egészséges, nagyon szép festett, szőkített haj. Egyesen (de mondjuk egy hajgumi után már megtörik, etc)
Most, 9 hét után megyek megint. Nem hiszem, hogy megint kibírnám 2 napnál tovább a copfmentességet, de ettől függetlenül így is nagyon várom.
Még annyi, hogy én ebben a két hónapban a Morocconoil Repair sampon és balzsamot használtam, ami iszonyat drága, de tényleg egy csoda, és szulfátmentes. Továbbra is azt fogom használni, és szerintem 2-3 havonta megyek cocochocozni :)

Organic Shop Élénkítő Kondicionáló Gránátalmával

Organic Shop Élénkítő Kondicionáló Gránátalmával
2019. július 27.

Semmit sem használ sajnos. A hajam kifésülhetetlen utána, a pumpás adagolóján kivül semmi jó nincs benne :(