mangoBEAR

Regisztráció dátuma: 2019. június 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. június 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

La Roche-Posay Anthelios Ultra SPF50+ Napvédő Krém Arcra

La Roche-Posay Anthelios Ultra SPF50+ Napvédő Krém Arcra
2021. november 25.

Vegyes érzéseim vannak vele szemben. Nagyon szerettem az elején, valamint a 2 hetes horvátországi nyaralás után fal fehér arccal jöttem haza, szóval jól tette a dolgát.
De sajnos néhány termékkel kombinálva "kukacosodott", szóval nagyon kellett figyelnem, hogy mit használok előtte (amúgy a márka másik termékével is "összeveszett" ilyen szempontból), valamint néha kicsit csípte a szemem.
Az, hogy fehér réteget hagyott az nem zavart, mert leginkább smink alatt volt (amikor meg nem akkor amúgy sem látott senki, szóval nem volt probléma)
Amúgy az adagolóját nagyon szerettem, az utolsó cseppig lehetett használni a terméket, semmi nem maradt a csomagolásban

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. november 25.

Nálam ez egy "must have" dolog! Egyszerűen imádom.
Már néhány hét használat után is változást vettem észre az arcomon. Valamint sajnos a testemen is meg szoktak jelenni makacs pattanások, amikkel előtte hónapokig szenvedtem (a megmaradó foltjaik miatt), de ha ezt használom akkor hamar elmúlnak és pirosság sem marad utánuk. :)

Milk Makeup Kush High Volume Mascara

Milk Makeup Kush High Volume Mascara
2021. november 25.

Az elején nagyon szerettem de több használat után kezdett múlni a szerelmem iránta. Sajnos ez is "pandásodik" napközben. De amúgy szép, természetes hatású pillákat csinálna, de nem szeretem a fekete foltokat a szemem alatt úgyhogy inkább mellőztem.
Amúgy a csomagolása igényes, és jó az anyaga, valamint könnyen le lehet mosni (ami nálam nagy pont egy szempillaspirálnál, mert utálom amikor még 1 hétig látni a fekete foltot a szemem alatt többlépéses lemosás után is)