mangusztaho

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Chique Rosegold 6PC Face Fix Kit Ecsetkészlet

Chique Rosegold 6PC Face Fix Kit Ecsetkészlet
2021. június 29.

Akciósan jutottam hozzá, szuper szett. Alapaos utánajárás után láttam, hogy ez utazó szett, de annak is kerestem. Az ecsetek extra puhik, nagyon könnyű velük dolgozni, és hát a rose stílusáért oda vagyok :DD. Első-második mosásra nagyon pár szál jött ki az ecscetekből, nem hhiszem, hogy gond lesz vele. Imádom!!

Artdeco Sun Protection Powder Foundation SPF50 Púder Alapozó

Artdeco Sun Protection Powder Foundation SPF50 Púder Alapozó
2021. június 29.

Könnyű vele bánni, nem porzik túlzottan, de nem is kell kikönyörögni a tégelyből. Fényvédő + a púder = 10/10 kombó számomra. Egyedüli negatívum sajnos a 90 Light Sand árnyalat nem elég világos a bőrszínemhez, viszont utna néztem, nincs is ebből világosabb. Ha elfogy valószínű újravásárolom. 4 csillagot kap csak azért nálam, mert ahhoz képest, milyen gyorsan fogy, elég csinos ára van.

Revolution Pro Eye Elements Szemhéjfesték Primer

Revolution Pro Eye Elements Szemhéjfesték Primer
2021. június 14.

Megvettem, hogy egynek jó lesz, hát baromira nem. A szemhajlatban összeáll rajta a festék, bárhogy, bármennyivel, bármilyen technikával próbáltam elkenni. És kb 1 hét alatt be is száradt nekem. Sohatöbbet, el is fogom adni. A 2 csillag azért, mert nagyon könnyű volt rajta eldolgozni a színeket, kifejezetten nagyon szépen lehetett rá dolgozni.