mangusztaho

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Cosmetics Lip Therapy Professional

Eveline Cosmetics Lip Therapy Professional
2020. november 28.

Extra száraz hidratálatlan a szám, sajnos bármit csinálok vele, és még ehhez ez a cukros radír is kevés, mindezek ellenére én szeretem, viszont nekem gyenge. Az ajak ápoló/dúsítója egynek elmegy. Megjelenésre nekem nagyon tetszik amúgy, csinos, a radírnak az íze színe illata nagyon jó, az ajakdúsítóé semleges. Éremes kipróbálni, ha kacsingat vele az ember, érdekes lményt ad ez a kombó, de akinek szintén extra száraz ajkai vannak semmit ne várjon tőle.

Coastal Scents Elite 24 Darabos Ecsetkészlet

Coastal Scents Elite 24 Darabos Ecsetkészlet
2020. november 28.

Frissítés: Több mint hány is? 5 éve használom őket, hibátlanok, fehérek, extra puhák, hűségesek, gyönyörűek, kopás és karc mentesek. Minden nap, komoly sminkek készítése mellett immáron már 5 éve :).

-----------------------------------------------------------------------------------------

Csatlakoznék az előttem szólóhoz!

Én legelőször mikor ecsetkészletet vettem nagyon Nagyon mellényúltam!!! Egy roppantmód olcsó, kicsi, kevés számú ecsetkészletet vettem mondván hogy 'kipróbálni jó lesz ez'. Végül úgy sült el a dolog hogy ki sem vettem az ecsetet a tokjából már szétesett ráadásul a sötét barna ecsetszálak kifehéredtek és kihullottak az első mosás után. És itt határoztam el hogy csak fehér ecseteim lehetnek.

A CS hivatalos oldaláról rendeltem a vajszínű vagy bézs tokos ecsetszettet.
Több mint egy éve használom őket és TÖKÉLETESEK!
Stabil, masszív ecsetek tökéletesen puha és finom szálakkal! Rengetegszer használtam már őket az összes ecsetet és hibátlanok még mindig, számtalan mosás után! A nagyobb ecsetek saját tokkal rendelkeznek és az ecsettartó táska még rendelkezik egy apró zsebbel ami nekem nagyon hasznosnak bizonyult.
Nem tudnék egy ecsetet sem kiemelni hogy melyik lenne a legjobb és egyet sem tudnék leértékelni, mind a 24 ecset -nem lehet rá más szót használni mint hogy- tökéletes. Abszolút megéri az árát!! Velük szerettem meg sminkelni.

Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó
2020. november 28.

Ekcémásoknak ajánlom! Lehúzza a gyulladást és a lobbanást szépen, vagy nagyon nagyon sokat javít rajta (agresszív kontakt ekcéma-kéz).