maniac78

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Lush Beauty Sleep Arcpakolás

Lush Beauty Sleep Arcpakolás
2021. szeptember 13.

Istentelenül imádom az illatát, teljesen odáig vagyok érte! Én hűtőben tárolom és esti fürdés után szoktam heti 2x közepes vastagságban feltenni. Valami elképesztően jó érzés, ahogy az meleg víztől, fürdőtől felmelegedett és átpuhult, kitágult pórusú bőrömre ezt koronaként felkenem.... Azonnal összerántja az arcbőröm összes pórusát a kellemes hideg, csodás illatú és vaskos, tartalmas állagú, gazdag pakolás. Pillanatokon belül el is lágyul a maszlag és olyankor jól bemasszírozom minden grammját és közben élvezem a mennyei illatot. 20 perc után lemosom és olyan szuperül feltölti a bőrömet és behidratálja, hogy ezeken a napokon nem is használok külön éjszakai krémet vagy szérumot.

Image Skincare Ageless Total Overnight Retinol Masque

Image Skincare Ageless Total Overnight Retinol Masque
2021. augusztus 30.

A világon semmit nem vettem észre amióta használom.. Mármint pozitív hatását tekintve. A Rossmannban alsó polcos Nivea is tudja ezt szerintem. Totál túlárazott. Kezdek csalódni a márkában.

Viktoria Minya Hedonist Cassis

Viktoria Minya Hedonist Cassis
2021. augusztus 30.

Nagyon akartam szeretni, de ez abszolút de nem az én illatom.Vakvásárlás volt, ez a mentségem.Nekem ez sajnos D&G- Light Blue kategória, ami számomra egy rettenet, annyira rosszul vagyok tőle. Felteszem eladásra hamarosan. De picit még csodálom az üvegét, bár 15 milis travel kiszerelésem van belőle, de az is nagyon szépen mutat. Számomra az üveg az egyetlen értékelhető ebben az alkotásban.