manitia

Regisztráció dátuma: 2012. október 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Magister Products Coffrizu Hajszérum

Magister Products Coffrizu Hajszérum
2021. január 24.

Első használat után nem tudok 3-asnál jobbat adni. Illata jó, enyhén mentolos. Adagolása so-so. A fújókájából közvetlenül a kezembe fújtam (közelről), mert ha a hajtőre szeretném, beteríti a fél fejem, nyakam, testem. Az ok, amiért rögtön elvettem 2 csillagot az az, hogy borzasztóan ragad a hajam tőle. Szárítás után is! Pedig nem a hajhosszra fújom. Van olyan része a hajamnak, ahol 7-essel fel van nyírva. Az is ragad, amikor hozzáérek. Még jövök, azért majd update-el huzamosabb használat után, mert az a fair azért.

Update: Nem tudom sajnos tovább használni. Annyira ragadós utána a fejem, hajam. Az ember azért mos hajat, hogy tiszta legyen a haja, friss érzése legyen. Ez nem friss érzés. Nekem ez egy no go.

Missha Ye Hyeon Jin-Bon Eye Cream

Missha Ye Hyeon Jin-Bon Eye Cream
2020. november 1.

Ez nekem igazság szerint semmit nem ért. So-so hidratált, de nem ájultam el tőle. Ami pedig különösen zavaró, hogy büdös (nem kellemes parfümillatú, hanem valami retro illatra emlékeztet) és nagyon sokáig érezhető.

Duchesse Intim Ápoló Törlőkendők

Duchesse Intim Ápoló Törlőkendők
2020. szeptember 9.

A rószaszín-lila-fehér csomagolású van. Nekem nem igazán jött be. Túl száraz. A Facelle intimkendője helyett kerestem mást, mert azon is változtattak és száraz lett, de ez ugyanolyan rossz. Keresek tovább.