manitia

Regisztráció dátuma: 2012. október 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Charity Pot Érme

Lush Charity Pot Érme
2021. július 7.

Nekem 350 ft ot megért, a jó ügyért mindenképp. Tényleg nagyon zsíros és lassan szívódik be, de én ezt még a neutrogena testápolóm fölé kenem fel pluszba, mert egyszerűen az én lábbőrömnek semmi sem elég. Én lefekvés előtt kb 1 órával már megfürdök szóval van ideje. Önmagában nekem minden kevés, de jól esik ez a zsíros érzés, habár lehet csak placebo az agyamnak, hogy most már jól bevagyok kenve. :D

Secret Key Hyaluron Aqua Soft Hidratálókrém

Secret Key Hyaluron Aqua Soft Hidratálókrém
2021. április 4.

Könnyű géles állagú krém. Gyorsan beszívódik. Viszont elég erős illata van hiába van a legutolsó helyen a parfüm. Még tesztelgetem mert nem vagyok benne biztos, hogy ez bántotta-e a szemem.

Magister Products Coffrizu Hajszérum

Magister Products Coffrizu Hajszérum
2021. január 24.

Első használat után nem tudok 3-asnál jobbat adni. Illata jó, enyhén mentolos. Adagolása so-so. A fújókájából közvetlenül a kezembe fújtam (közelről), mert ha a hajtőre szeretném, beteríti a fél fejem, nyakam, testem. Az ok, amiért rögtön elvettem 2 csillagot az az, hogy borzasztóan ragad a hajam tőle. Szárítás után is! Pedig nem a hajhosszra fújom. Van olyan része a hajamnak, ahol 7-essel fel van nyírva. Az is ragad, amikor hozzáérek. Még jövök, azért majd update-el huzamosabb használat után, mert az a fair azért.

Update: Nem tudom sajnos tovább használni. Annyira ragadós utána a fejem, hajam. Az ember azért mos hajat, hogy tiszta legyen a haja, friss érzése legyen. Ez nem friss érzés. Nekem ez egy no go.