mankablogja

Manka Beauty
Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Manka Beauty
Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lady Gaga Black Fluid Shower Gel

Lady Gaga Black Fluid Shower Gel
2015. március 30.

Ez a tusfürdő véletlenül került hozzám...A páromtól kaptam még külföldön,mert a kis drága azt hitte,hogy parfümöt vesz nekem akciósan.:) Még régebben említettem neki a parfümöt,hogy most mekkora hype van körülötte,és nem sejtettem,hogy megjegyzi,mert az ilyen dolgokat nem szokta.:)Így azt sem mondtam neki,hogy közben én már magamra fújtam a parfümériában,de annyira nem győzött meg,számomra egy kicsit "öreges" az illata.Kellemes,meg minden,csak na...én nem az ilyen illatokat szeretem kifejezetten.Erre egy nap beállított vigyorogva,hogy megvette nekem akciósan a Lady Gaga parfümöt,amit mondogattam a múltkor. Végül is örültem,mert biztosan találtam volna olyan alkalmat,amikor magamra fújom,de megnéztem a dobozt,és akkor látom,hogy shower gel!:))) Annyira bántotta szegényt,alig tudtam meggyőzni,hogy még örülök is neki,mert nem kifejezetten tetszett a parfüm illata.
A tusfürdőről:Szintén fekete színű(illetve sötétszürke),mint a parfüm,sűrű krémes,az illata kellemes púderes,mint a parfüm,csak kicsit tompább,elegáns,de nagyon tartós.Egész nap érzem.Nem kifejezetten hidratál,sőt kissé szárít.Ami még furcsa nekem,hogy ettől a fekete cucctól úgy nézek ki,mikor szétkenem magamon,mintha sárral kentem volna be a bőrömet,és mikor a fehér csempére csapódik tusolás közben,az is különösen szép látvány.Közepesen habzik.
Teljes áron 8000Ft lett volna,akciósan 6000Ft-ért vette a párom.Magamnak biztosan nem vettem volna meg soha,és újra sem fogom venni,de elhasználom,mert igazából ebben a formában tetszik az illata.Szinte sztárnak érzem magam,miután kijövök a zuhany alól,és végigmegyek a lakáson.:))Egy négyest megérdemel,de csak azért mert ajándék volt,ha magamnak vettem volna tévedésből,biztosan szidnám,és nem kerestem volna egy percig sem a pozitívumokat.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2015. március 26.

Februárban járt le egy fél éves tesztelési időszakom.Annyi jót olvastam róla,hogy meggyorsítja a hajnövekedést,dúsítja a hajat,stb.Normál állapotban a haj kb.1 cm-t nő egy hónapban,arra voltam kíváncsi,hogy a ricinusolajos pakolással vajon ez több lesz-e.Nem lett.Olívaolajjal vagy magában használtam pakolásként.Mikróban meglangyosítottam,és ecsettel vittem fel a hajtövekre,majd a végekbe is bemasszíroztam.Ezután fólia,törölköző,és irány az ágy.Egész éjjel fent volt,de ha nem reggelre akartam hagyni a hajmosást,akkor napközben csináltam végig ezt a procedúrát,és akkor olyan 4-5 órát volt a fejemen.Ezután hajmosás.3x mostam át samponnal,mindig maradéktalanul kijött,sosem maradt zsíros.Ezután balzsam,és a szokásos hajformázás.Ez fél éven keresztül minden második hajmosásnál.Az eredményem semleges,ugyanis csak 6 centit nőtt fél év alatt a hajam,tehát annyit,amennyit egyébként is nőtt volna.Az üvegcse alján a maradékkal pedig a szemöldökömet,szempillámat kenegettem.Na ott pozitívum,mert nagyon selymesek és dúsak lettek a pilláim.Egy 100ml-es üvegcse nekem 2x-i hajpakolásra volt elegendő,ha kevertem,akkor 3x.Nem tudom,hogy aki feltöltötte ezt a terméket,hány ml-es kiszerelésre gondolt,de a sima gyógyszertári 100ml-es kiszerelést én 350Ft-ért vettem mindig,ezt az 1450 Ft-ot irreálisan soknak tartom.
Szóval nálam ez egy közepes.Másra még nem használtam az említetteken kívül.

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk
2015. március 26.

Micsoda???Ezt a terméket még nem véleményeztem?Hát szégyen!Majdnem minden videómban erről beszélek,hogy számomra verhetetlen,és tényleg így is van.Ehhez fogható hajpakolással még nem találkoztam,sem drogériában,sem professzionális termékek között,pedig fodrász vagyok.Mikor felviszem,már akkor mintha a mennyországba kerülnék,annyira selymesen lágy lesz tőle a hajam,az ujjaim siklanak a hajszálakon,azokkal szét tudom bontani,fésű sem kell.Nagyon kellemes ananászos illata van.Teljesen újjáépíti a hajat, az első használat után,sőt közben is lehet érezni,hogy valami megváltozik.Kimosni is nagyon könnyű.Nem nehezíti el a szálakat,nem lesz zsíros tőle a hajam jobban,mint egyébként,és az illatát még napok múlva is érzem.Már tavaly augusztus óta nem vágattam le a hajam (bár ez egy ricinusolaj-teszt miatt is volt),neki köszönhetően.Ami miatt szomorú vagyok,hogy gyorsan fogy nálam sajnos,pedig vállig érő hajam van,de gyorsan zsírosodik egyébként is,és mikor éppen ezt veszem,akkor csak ezt használom,és ahhoz nem olcsó,de egyszerűen képtelen vagyok mást használni,ha ott figyel a polcon.:)És én nem használok balzsamot külön,csak sampon és pakolás,tehát elég gyakran ki kell adnom érte a 3000 Ft-ot.:/ De ez már az én bajom.Százezer csillagos ötös csodaszer.

2 ÖSSZETEVŐ

Isostearyl Behenate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen