Manna10

Regisztráció dátuma: 2016. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alfaparf Precious Nature Mask With Almond & Pistachio for Colored Hair

Alfaparf Precious Nature Mask With Almond & Pistachio for Colored Hair
2018. június 12.

Messzemenően jobb, mint az eddig általam kipróbáltak. Bár sokáig kell kiöblíteni a hajból,de rettentően fényes,lágy, puha lesz töle a haj. Vékonyszálú,barna hajam van.

Alfaparf Precious Nature Shampoo With Almond & Pistachia For Colored Hair

Alfaparf Precious Nature Shampoo With Almond & Pistachia For Colored Hair
2018. június 12.

Vékonyszálú,barna (most már őszülő) hajam van. Én rengeteg sampont kipróbáltam, de ez az egy amitől kellemes a tapintása és nem kell 2 naponta hajat mosnom. Sajnos arról nincs tapasztalatom,hogy a hosszú kuszálódó vékonyszálú hajra jó-e,mert hajvágás utan kezdtem rendszeresen használni. Most félhosszú hajam van, de mosás közben nem érzem, hogy kusza és fura lenne a tapintása (nem nyikorog).
Plussz nem kell belőle sok, vélemenyem szerint elég koncentrált. Nem szeretem az erős illatú krémeket/samponokat stb., illata nagyon kellemes, lágy. A balzsama meg messzemenően jobb, mint bármelyik a piacon. Nem zsírosodik tőle a hajam. Több mint fél év tapasztalata után írtam a fenntieket.
(Soha semmire nem adok teljes pontszámot, csak ezért a 4 csillag).

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk
2016. március 29.

Sűrű az állaga, de nagyon szépen terül, így egyenletesen eloszlik. Gyönyörűen fényessé varázsolja az alatta lévő lakkot, tényleg hasonlít a géllakhoz. Az ára teljesen rendben van!