manna14

Regisztráció dátuma: 2016. április 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

L'Oreal Skin Perfection Szérum

L'Oreal Skin Perfection Szérum
2018. április 17.

Nem nagyon tudok csak a szérum hatásáról írni, mert én mindig a krémmel együtt használom, viszont annak a hatását biztosan erősíti, így ezt is újravettem a krémmel együtt.

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém
2018. április 17.

Egész véletlenül vásároltuk meg a szérummal egy csomagban nagyon jó áron. Nekem pontosan azt teljesíti amit szeretnék, puha lesz tőle a bőröm és egyenletes a felülete. Megértem aki azt írja, hogy morzsolódik, de én este kenem be az arcom, utána nem nyúlok hozzá és így teljesen rendben van, reggelre tökéletes a hatás. :) Újra is vettem szérummal együtt! Magyarországon nem láttam a boltokban, nekünk a Parndorfi Outletbe lett szerencsénk vele.
Azt nem látom, hogy a bőröm színét egységesíteni (kipirosodást, sötét foltokat), így lehet majd próbálok mást is, de valószínűleg még fogok vásárolni.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2018. április 17.

Nekem a 74 Rosé Ambré árnyalat van meg. Szerettem volna egy kevésbé élénket és visszafogottat, ez pedig ennek tökéletesen megfelel. Egyáltalán nem porzódik, és ennek köszönhetően sokkal finomabban fel lehet tenni. Így egy kicsit többször kell pirosítani, de tökéletesen lehet rétegezni és egyenletesebben eloszlatni.