manna88

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2015. október 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2015. október 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Authentic Beauty Concept EDT

Authentic Beauty Concept EDT
2021. szeptember 21.

Imádom! Nagyon kellemes, friss, sokak ízlésével kompatibilis, mégsem tucat illat. Nem szoktam szeretni az edt-ket, de ennek a tartósságával és a szilázsával is elégedett vagyok. Sokszor otthonra is befújom magam, annyira kellemes illat.

Kappa White EDP

Kappa White EDP
2021. április 10.

Véletlen keltette fel a figyelmem: szembejött velem a DM-ben, ahol a parfüm szekciót nem szoktam megnézni, mert sajnálom, de kommersznek tartom. Az üvege keltette fel a figyelmemet: miután a Kappa márka a nemzetközi piacon szépen feléledt az eltelt pár évben, kíváncsi voltam rá, mit alkottak parfüm terén. Kellemesen csalódtam: azt hittem, valamilyen édes tömegillatot rejtettek ebbe a kicsit hipster üvegbe, de nem! Egy megosztó illat lapul benne, ami szerintem nem fog mindenkinek bejönni. Meghatározhatatlan volt számomra, mit érzek ki belőle első fújásnál és leszáradásnál - és bevallom, hullámzó volt vele a viszonyom a nap folyamán.
Ami miatt kétségtelenül jár az öt csillag: egy nappal később, még zuhanyzás után is érzem a csuklómon, ahová fújtam! Ilyen tartóssággal rég találkoztam.

Moschino Toy Boy EDP

Moschino Toy Boy EDP
2021. március 31.

Ez egy alulértékelt csoda! Egyáltalán nem számítottam rá, hogy ebben az üvegcsében ilyen illat lapul! A női TOY 2-t is nagyon szeretem, de a pasi változatától leesett az állam. Elképesztő különleges, nem tucat férfiillat, amit nem tudnék elsőre máshoz hasonlítani... Nagyon hiányzott már egy ilyen az elérhető árú parfümök piacáról!
Többen írták előttem, hogy unisexnek tartják az illatot - bevallom, én is elgondolkoztam azon, hogy megvásárolom magamnak (ezt is), mert tényleg nagyon megfogja az embert, de inkább szeretném pasikon érezni, mert örömet okoz! :D
Papíron és csuklón is próbáltam, a tartósságával is meg voltam elégedve. Ha pasi lennék, azonnal megvenném!