manna88

Regisztráció dátuma: 2015. október 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique EDP

Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique EDP
2019. november 17.

Véletlenül bukkantam rá egy reptéri duty free shopban, és azonnal beleszerettem. Imádom az első fújástól egészen az utolsó illatozásáig. Szerintem fantasztikus ahogy változik! Különleges, egyáltalán nem tucat illat, ami nagyon meleg, barátságos, de szupernőies hatást kelt.

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket SPF50+

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket SPF50+
2019. október 9.

Sajnos nem tapasztaltam, hogy a termék beivódás után ne eredményezne csillogó arcot - ezért adok 4 csillagot az 5 helyett -, viszont nagyon kellemes viselet, nem érzem, hogy "fullasztana", és nagyon praktikusnak találom ezt a táskába bedobható kiszerelést is.

Givenchy L'interdit EDT

Givenchy L'interdit EDT
2019. október 9.

Hasonlít a parfüm verzióra, de lágyabb, könnyedebb, fiatalosabb, és talán nőiesebb ez az illat. Nagyon különleges, bevallom, utána kellett néznem, milyen jegyek vannak benne, mert nem éreztem ki egyetlen illatot sem kifejezetten. (Mondjuk számomra pont az az igazán jó parfüm ismertetőjele, hogy nem egy illatot érzek, hanem egy komplex valamit, ami megfoghatatlan számomra. :) )
Biztos, hogy nem való mindenkinek, mert ez is karakteresre és erősre sikerült, de ha valaki bevállalja és tudja viselni, szerintem nagy sikere lehet!
Egyetlen fújás elég belőle és még másnap is érzem néha magamon.