Manna98

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2020. április 5.

Hosszú évekig használtam, mert nem volt koràbban olyan spirálom, ami ennyire ívelt pillákat ért volna el nálam. DE pár órán belül pöttyök voltak mindig a szemem alatt és a szemhéjamon- betudtam annak, hogy nagyon hosszú a pillám. Nehezen jött le biodermas sminklemosóval is, ami tényleg a micellás vizek aduja. Emellett csomós volt a pillám, amint akár 2 rétegben akartam felvinni. Váltottam, ég és föld a különbség, nem ajánlom.

The Body Shop Mangós Testjoghurt

The Body Shop Mangós Testjoghurt
2020. március 12.

Az első testjoghurtom, de nem az utolsó.:) Nem kell belőle sok, nem ragadok tőle, nem hagy maga után zsíos érzést, azonban intenzíven puhít, és egy teljes napig érzem az illatát- ami egyébként mennyeien finom!

Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle Hajápoló Olaj

Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle Hajápoló Olaj
2020. március 12.

Számomra tényleg egy csoda! Harmadik üveggel használom el, minden alkalommal, ha hőkezelem a hajamat használom ezt is. A hajam évek óta szőkítve van, rettenetesen száraz, de ez az olaj hamar rendbekapja a hajvégeimet. A fodrászom azt javasolta, hogy legközelebb már a lila tesóját vegyem, őszintén remélem, hogy az is ennyire be fog válni. Nem szabad belőle sokat felrakni, mert elég zsíros hatást tud nyújtani+ ténylegesen tud zsírosítani. Nagyon sokáig elég, és imádom az illatát.