mannus93

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Q10 CC Krém

Nivea Q10 CC Krém
2019. november 5.

Szerintem szuper kis krém, természetes barna hatást ad az arcomnak. Aki erősebb fedést és mattabb hatást szeretne fixálhatja púderrel. Én így használom. A Niveás illat pedig nagyon kellemes nekem.

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2019. március 17.

12 _es Ezüstszőke árnyalat '' Anti sárga hatás''. Nos mindig hamvas hajfestéket veszek, mert tuti nem lesz sárga a hajam. Most emellett döntöttem. Mert amit rendszeresen használok, nem tudtam hozzáférni. Anti sárga hatás ugyebár. Hát csodálatos csibesárga árnyalatban hódítottam. Köszönöm az élményt! :D

Balea Professional Hamvasító Krém Ősz, Fehér és Szőkített Hajra

Balea Professional Hamvasító Krém Ősz, Fehér és Szőkített Hajra
2019. március 17.

Nos előszőr jártam úgyhogy, hamvasítanom kellett. Mert csibesárga árnyalatok voltak a hajamba, SŐT. Vettem pár hamvasítós cuccot. (A klasszikus Schauma és ennek a termékcsaládnak a a balzsama illetve a hajkúrája. Hát azt hiszem a 4 közűl ő volt az aki segített, ahogy figyeltem. Nyílván biztos vannak ettől 100 X tutibb termékek amik, még többet segítettek volna, de őket nem ismerem, egyenlőre. És mivel megmentett 5 *. Tudni kell, hogy nem lilás, hanem kék pigmentekről van szó. :) Nem szárította ki a hajam. :)