mannusi

Regisztráció dátuma: 2012. július 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Berrisom Essence BB Krém

Berrisom Essence BB Krém
2016. szeptember 14.

Eddig nagyon jó tapasztalataim vannak vele! (Én amúgy Missha Signature fan vagyok, nekem az nagyon bejött a csillogását leszámítva és már a sokadik kis kiszerelésű tubust használom belőle.) A színe nagyon világos, barnább bőrűek ne is próbálkozzanak vele. A Missha Signature 21-es árnyalatához hasonlít, talán egy lehelletnyivel sárgásabb tónusú. Az állaga inkább gél szerű, nem folyós. A pumpás adagolóval nagyon pontosan lehet kinyomni a megfelelő mennyiséget. Kevés kell belőle, erősen pigmentált. Könnyen eldolgozható ujjal és ecsettel is. Én M.S. 23-as árnyalatával fele-fele arányban keverve használom, mert annyira világos, hogy muszáj valamivel picit sötétíteni. A finise, még így keverve is épp hogy csak egy picit fényes, nem zavaró, pedig én irtózóm a csillogó bőrtől. Egy laza púderrel T-vonalban egész nap tartós marad! Még este sem húzódik a bőröm alatta. Nem irritál. Ár-érték arányban szuper jó.

SNP Bird's Nest Revitalizáló Krém

SNP Bird's Nest Revitalizáló Krém
2016. szeptember 14.

Elhasználtam egy teljes dobozzal ebből a krémből. Az elején úgy tűnt, hogy nagyon jó, viszont összességében hosszútávon szárít. Nekem vízhiányos a bőrőm, el tudom képzelni, hogy zsíros bőrre nagyon jó. Amúgy könnyen beszívódik, lehet rá sminkelni, sokáig elég, az illata kicsit furcsa, de meg lehet szokni.

Tonymoly Haeyo Zayo Hair Sleeping Pack

Tonymoly Haeyo Zayo Hair Sleeping Pack
2016. május 16.

Remek kis éjszakai hajápoló, annak ellenére, hogy elég sok benne a szilikon. Hajmosás után a félhosszú hajamra teszek belőle olyan diónyi mennyiséget. Törölközőbe becsavarom, reggelre puha, illatos, fényes. Nem kell kimosni. Hajmosás után szárítással is működik, vagy száraz hajvégre nagyon kicsivel bekenni. De az az igazi, amikor éjszakára is fennhagyja az ember lánya. A vanília és a kókusz nem igazán érződik benne, de a levendula nagyon is! Aki nem szereti a levendula illatot, az ne vegye meg!