mano

Regisztráció dátuma: 2012. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

La Roche-Posay Mela B3 Bőrápoló Szérum

La Roche-Posay Mela B3 Bőrápoló Szérum
2024. május 4.

Nem vartam tole csodat, pedig…par hete hasznalom, es mar rengeteget halvanyodtak a pattanas utani, csunya piros foltjaim. Lehet hogy igy egyszer vegre el tudom ezekt tuntetni, hasznalom tovabbra is reggel es este. Egyebkent most a tobbi termeket kicsit hatterbe szoritottam, hogy ezt figyeljem. Borsos az ara, de ha mukodik, ám legyen!

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Korrekciós Bőrápoló Bőrhibák és Eltömődött Pórusok Ellen

2024. április 9.

A múlt évben egyszercsak elromlott a bőröm: csúnya, nagy piros pattanások jelentek meg folyamatosan az államon, amik csúnya hegeket is hagytak maguk után. Nagyon csúnya lett a bőröm, sose volt ilyen rossz állapotban. Ez a krém tényleg nagyon sokat segít a hegeken és a pattanások számának csökkentésében is. Borsos ára ellenére a harmadik tubussal veszem, mert nekem nagyon sokat segített! A biztonság kedvéért azért berendeltem ezt az új Mela B3 szérumot is, hátha a kettő együtt képes lesz újra széppé varázsolni az eddig problémamentes arcom.

The Body Shop Gyömbéres Haj- és Fejbőrápoló Radír

The Body Shop Gyömbéres Haj- és Fejbőrápoló Radír
2024. március 28.

Mini kiszerelésben vettem meg a samponnal és a balzsammal együtt. A Trésemme fejbőrradírt nagyon nem szerettem, ezért ehhez is kétkedve álltam hozzá. Felesleges volt, mert ez sokkal jobban tetszik: könnyebb kimosni a hajamból, remek az illata és szépen felfrissíti a fejbőrömet.

2 ÖSSZETEVŐ

Goat Milk Extract Kockázat: