Mano1234

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Organic Shop Málnakrém Cukros Testradír

Organic Shop Málnakrém Cukros Testradír
2019. augusztus 12.

Ez az első termékem a márkától, de biztos hogy nem az utolsó. Szimpatikus, hogy természetes összetevői vannak, műanyag nélkül. Az állaga jó sűrű, közepes cukorszemcsékkel, alaposan radíroz, de nem durva, az illata isteni finom, édes málnás. Használat után a bőröm nagyon puha, a benne lévő sheavaj érezhetően hidratál. Biztosan kipróbálom a többi illatot is.

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2019. augusztus 12.

Általában tonik helyett használom reggelente,szérum vagy hidratáló krém alá.Frissít,tonizál,bár hidratáló hatást nem igazán vettem észre. Ennek ellenére szívesen használom, az illata nagyon finom, és plusz pont hogy nincs benne alkohol 🙂

Alterra 2 Fázisú Expressz Hajkúra

Alterra 2 Fázisú Expressz Hajkúra
2019. augusztus 7.

Festett, kicsit száraz hajam van, hajmosás után eléggé összeáll, nehéz kifésülni. Ezért kerestem valami sprayt ami segít könnyebben kibontani,és ez segít. Vizes hajra használom kb. három-négy pumpálásnyit, bőven elég, nem szabad vele túlzásba esni, mert akkor elnehezít. Szárítás után sokkal puhább, könnyen kezelhető és fényesebb lesz a hajam és az illata is valamennyire megmarad, ami nekem inkább vaníliás egy pici kókusszal.
Összsségében elégedett vagyok.