manobeka

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrtípus: -

Megnézem

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+
2024. február 13.

Tetoválás eltávolítás utáni 4.naptól ezt használom,előtte a Dermazin krémet, ami kifejezetten égési sebre van, ezt ajánlotta a kozmetikus hölgy.Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla, pedig én nem szeretem ezt a márkát annyira, de ez a családja valóban nagyon különleges. A hegekre isteni és folyamatosan nyugtatja a bőrt, nem csak egy fél órát, mint a többi krém, hanem egészen addig , míg rajta van.Nyugtatja, hűsíti, megveszem nagy kiszerelésben is , illetve plussz pont, hogy van fényvédős változatban is, ami remek, főleg, ha valakinek nyáron van műtétje és hegesedése.Nyáron nagyon jó égett bőrre is szerintem, Dermazinnal együtt használva.

Laura Mercier Tinted Moisturizer Blush

Laura Mercier Tinted Moisturizer Blush
2024. február 7.

3-as mini trióban tudtam kipróbálni. Nekem nagyon tetszenek a színek, az állag, a szín telítettség,amikor felteszem, szinte láthatatlan, natúr púderes finisht ad.Gyorsan kell vele dolgozni az tény, de nem lehetetlen.Én kézfejre kinyomok egy pici mennyiséget,utána ecsettel felviszem az arcra, aztán fixálom púderral.Imádom a színeit és az összes márka közül, ennek van a legtermészetesebb arcszínhez közeli színskálája, amikor 6 szín is jó lesz a 10-ből.Biztosan újra fogom venni és több színt is.Ha választanom kell, hogy Rare Beauty, Make up by Mario,Fenty Beauty, vagy ez, ezt választom legjobbnak, leghordhatóbbnak.

Fenty Beauty Cheeks Out Freestyle Cream Blush

Fenty Beauty Cheeks Out Freestyle Cream Blush
2024. február 6.

Petal Poppin szín van meg.Nagyon szeretem.Én blenderrel viszem fel az arcra és utána egy tömött ecsettel dolgozom el, tovább finomítom.Van olyan jó, mint Make up by Mario.A mérete viszont nagyon pinduri ahhoz képest, 3g,így viszont a Make up by marió éri meg jobban, vagy a Rare beauty.