manobeka

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrtípus: -

Megnézem

OUAI St.Barts Body Creme

OUAI St.Barts Body Creme
2024. április 30.

A testápolók testápolója illatban..Soha az életben ilyen isteni, friss, egzotikus gyümölcsös,illattal még nem találkoztam,főleg nem drága márkák közt..Nem tolakodó,isteni, olyan luxus illat. Ha lesz parfümben, biz isten megveszem.HA valaki azt hiszi a Moroccanoil illatát nem lehet überelni, na ez százszorosan übereli..Sárkánygümölcs, narancsvirág, tubarózsa baltic ámbra.Gyárthatnának olyan 2 kg-os kiszerelést is, annyira isteni.Totál beszippantott a márka ezzel az illattal, az egésznek tényleg olyan luxus caribi érzése van.
Érdekes, hogy hajolajban nem jön át ez az isteni illat, bár az is jó nagyon.Tuti újravevős,az egész család.Az állaga is nagyon jó.Nagyon száraz bőrre nem ajánlom.

Dior Rouge Dior Rúzs

Dior Rouge Dior Rúzs
2024. április 25.

100 Nude look satin van meg.Végre a Dior is felért abba a high-end kategóriába, amit az ára és a neve is megkövetel Más új termékei is kiválóak lettek.

Herlum Copa Dew All-Over Nourishing Oil

Herlum Copa Dew All-Over Nourishing Oil
2024. április 19.

Végre egy olaj, aminek az illata is isteni, könnyű, citrusos, cédrusos. Nagyon kis könnyű, jó állagú olaj, hajra is nagyon szuper.Csak ajánlani tudom,alig van olyan jó multifunkciós olaj,amit ajánlanék.