manobeka

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrtípus: -

Megnézem

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick
2019. november 8.

Ha 4500 ft-ért kapok top terméket, ami tényleg kitűnő ( Make Up Factory) ( Nyx) ( Douglas), akkor 3600 ft-ért ez egy rakás..sz..r. Nem terül szépen, annyira ragadós, hogy először azt hittem romlott, nagyon nehéz érzet a szájon. Ha nem lehet rendesen felkenni, akkor hogyan várhatjuk el, hogy szeressem?Csak pöcsölök vele reggel, amikor erre nincs idő, hogy 5 percig igazítgassam ezt a rúzst, miután felkentem.. Lassan szárad, talán 3 perc., ami sok..nem éri meg az árát, legalábbis nekem nem.

Make Up Factory Mat Lip Fluid

Make Up Factory Mat Lip Fluid
2019. augusztus 7.

Nem tudom, hogy az ára arányban van-e az értékével, tény, hogy nagyon jó termék. Az aplikátora csúcs, a legjobb a márkák közt. Kevés a színválaszték a valóban. Nagyon tartós, picit ez is szárít, de melyik matt rúzs nem. érezni, hogy magas minőségfű termék, habkönnyű formula, extra szín.

Maybelline Superstay 24H Lipstick

Maybelline Superstay 24H Lipstick
2019. július 27.

Sajnålom nagyon,hogy csak külföldön kapható,én ausztriában vettem.Annyira tartós,hogy reggel felkenem és este a tartós sminkre való lemosó sem hozza le könnyen. Alá kelk hidratálni,mert különben szårít,de ez a tartós rúzs a rúzsok királynője! ultrakönnyű formula, szép színek.