manócska

Regisztráció dátuma: 2012. június 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. június 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Bio Krémtusfürdő Mályvával

Yves Rocher Bio Krémtusfürdő Mályvával
2013. május 21.

Elég régóta vásárolom, és szeretem. Próbáltam benne negatívumot keresni, de a nehezen nyitható kupakon kívül nem lehet rá rosszat mondani. Nem mondom, hogy nincs jobb nála, de ár érték arányban teljesen megfelel. Az illata tetszik, az állagával nincs gond, eléggé krémes, és ha nem is hidratál eléggé, legalább nem szárít. Ez nagy pozitívum. Alapdarab lesz, nem szeretnék megválni tőle.

Biotherm Deo Pure Roll-on

Biotherm Deo Pure Roll-on
2013. január 11.

Ennél jobb dezodorral még nem találkoztam. Évek óta próbálkozom, hogy megtaláljam azt, aminek egyáltalán egy kicsi hatása legalább van, azon kívül hogy jól lehámlasztja a bőrömet, annyira szárít. A Vichy méregdrága izzadásgátlója sem ér egy forintot sem. Ezt ajándékba kaptam, és egyszerűen nem akarom elhinni, hogy semmilyen izzadást, és illatot nem tapasztalok, a dezodor isteni illatán kívül. Ráadásul a ruhát sem fogja meg, egyszerűen csúcs. 5*

Weleda Citrus Frissítő Testápoló

Weleda Citrus Frissítő Testápoló
2013. január 11.

Mintát használtam belőle, szerencsére. Nekem egyáltalán nem jön be. Az illata fura nekem, kimondottan zavaró. A tusfürdője után mely nagyon szuper, sokkal jobbra számítottam. Kicsit hidratált, de semmi különös. Ráadásul szerintem nagyon drága, ennyi pénzért sokkal jobb testápolók vannak. Biztosan nem vásárolom meg. Várom azok véleményét akiknek bejön, hátha első benyomásom után mégiscsak van valami pozitív benne. 3 * kap, mert natúr.