manokamoka

Regisztráció dátuma: 2011. október 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. október 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2015. október 15.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg és nem csalódtam benne, sőt! Elsőre sikerült eltalálnom a megfelelő árnyalatot, ami tökéletesen passzol a bőrömhöz. Könnyű textúrájú, ecsettel kenem fel, nagyon szépen, egyenletesen terül és építhető. A fedése közepes, a problémásabb területekre azért korrektort igényel /szerencsére nálam ez most nem releváns/. Átlagos munkanapot minden további nélkül kibír, tökéletes választás számomra hétköznapra. Remélem hosszú távon is beválik.

s-he stylezone Gyorsan Száradó Körömlakk

s-he stylezone Gyorsan Száradó Körömlakk
2012. június 17.

Egy szóval tudnám jellemezni: HASZNÁLHATATLAN. Harmadszorra is esélyt adtam neki, megpróbáltam ismét felvinni. Nekem a 300-as sárga árnyalat van meg. Lehetetlen egyenletesen kenni, csíkos, nem fed jól, buborékosodik, két rétegben SOHA nem szárad meg, pár órát sem bír ki és lepattogzik. Megy a kukába!

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél (régi)

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél (régi)
2012. április 22.

Még a 2011 őszi Glamour napokon vettem a krémet, azóta használom, tehát kb. fél éve. A ragacsosságról olvasott tapasztalatokat én nem tudom megerősíteni, nekem olyan kellemes vizes hatást kelt a krém. Fürdés után szoktam használni, könnyen beszívódik. Én is érzem amúgy, hogy néha kevés, de hasonlóan az előző hozzászólóhoz én is szoktam BB krémet utána kenni és így remekül helyt áll. Valószínűleg nem fogok újat venni belőle ha elfogy, inkább próbálkozom valami gyógyszertári hidratálóval.

1 ÖSSZETEVŐ

Pentaerythrityl Adipate / Carprate / Heptanoate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen