manulka

Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Alverde Perfekter Teint Gel-To-Milk Reinigungsgel

Alverde Perfekter Teint Gel-To-Milk Reinigungsgel
2017. október 16.

Vízzel érintkezve valóban arclemosó tejjé alakul, ha úgy használom, ahogy a flakonra van írva, de nekem nem hoz le semmi, hagy egy zsíros réteget és illatot maga után. Ha viszont két pumpálásnyit nyomok száraz vagy tényleg csak egy csepp vízzel benedvesített arcra, elkenem (nagyon nehéz), aztán vizes kézzel masszírozom, már tisztességesen lehoz mindent (szemre más lemosót használok). Nincs olyan erős illata, mint a régi q10-es lemosó olajnak, azt ki kellett dobnom, ebben kellemesen csalódtam, elhasználom. Egyelőre nem vettem észre, hogy eltömítené a pórusokat, vagy allergizálna, én utána megmosom az arcom habzó arclemosóval is.

Cosmia Mattosító Bőrápoló Tiszta Azelainsavval

Cosmia Mattosító Bőrápoló Tiszta Azelainsavval
2017. október 16.

Engem annyira nem mattít, de csak otthonra használom. Olyan érzésre és színre, mintha popsikenőcsöt kennék magamra. Illatmentes, olcsó, jó összetevőkkel, ritka kincs ez. Még csak 3 napja használom, sokat nem csinált még eddig. Érdekesség, hogy az összetevői majdnem pontosan megegyeznek az AA Help Acne Skin Antibakteriális, normalizáló hatású arcpakolással.

Balea Arctisztító Hab Kasmír Kivonattal

Balea Arctisztító Hab Kasmír Kivonattal
2016. január 31.

Többször próbálkoztam vele, de nekem órákig ég tőle az arcom:( talán az illatanyag miatt, mert azt is sokáig éreztem magamon, és szárított is, pedig zsíros a bőröm.