manyicili

Regisztráció dátuma: 2012. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Paula's Choice Skin Recovery Daily Moisturizing Lotion SPF 30 & Antioxidants

Paula's Choice Skin Recovery Daily Moisturizing Lotion SPF 30 & Antioxidants
2013. augusztus 17.

Úgy tűnik Paula's Choice-nál egyszerűen nem tudok mellé nyúlni! Áldom a napot amikor megismertem ezt a márkát mert én ettől többé nem tágítok! Már két éve használom a PC különböző krémjeit, tonikjait és szérumait, és mondhatom, hogy minden várakozásomat felülmúlta! Ezt a krémjét is nagyon szeretem, sőt az egyik kedvencem! Tökéletesen elegyíti a nappali hidratáló és a fényvédő hatását. Elsőre elég sűrűnek tűnik, de pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros ragacsos érzést és tökéletesen hidratál. Nem irritál, és gyönyörűen karban tartja a rosaceát. A legnagyobb melegben sem érezem, hogy befülledne alá a bőrőm, mint a legtöbb fényvédős krémnél. Ez nálam alap szempont mert melegben pillanatok alatt szakad rólam a víz. Kicsit féltem, hogy a 15 faktoros védelem kevés lesz a durva nyári napon, de ezen a téren is remekelt a krém. Egész nyáron használtam (felváltva a PC Resist 25 faktorossal), és egyszer sem égtem le pedig nagyon érzékeny a bőröm. Gyönyörű barna lettem viszont.Télen is remek volt, de tény, hogy a fényvédő nélküli változata hidegebb napokra kiadósabb.

Paula's Choice Earth Sourced Antioxidant-Enriched Natural Moisturizer

Paula's Choice Earth Sourced Antioxidant-Enriched Natural Moisturizer
2013. február 1.

Remek kis krém! Kicsit folyós az állaga, de jól beszívódik és kellemesen hidratál. Az összetevői csodásak! Egyáltalán nem irritálta a rozaceás bőrömet, és szem környékre is bátran lehet kenni. Én most télen használtam de általában inkább éjszakára, mert nappal kintre a hidegben kicsit kevés lett volna (nappalra én is a Skin Recovery mellett döntöttem). Több krémet is kipróbáltam a Paula's Choice-tól, és őrület, de mindegyik bevált! Jól lehet őket kombinálni, télre-nyárra, éjszakára-nappalra.

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém
2013. február 1.

Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni a Paula's Choice termékekről! Már több mint fél éve használom őket és remekül beváltak. Ez a krém is nagyon finom és gyengéd, könnyű az állaga, gyorsan beszívódik, mégis nagyon jól hidratál. A rozaceás bőrömet megnyugtatja és ápolja, egyáltalán nem irritál. Télen a kinti hidegben talán kicsit kevés de nyárra tökéletes választás. Csak ajánlani tudom, rozaceásoknak különösen! Érdemes felmenni a honlapra és megnézni, hogy milyen bőrtípusra melyik arcápolókat ajánlja!