maow

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 44 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 12 vétel
Megnézem

Bourjois Satin Edition 24H Eyeshadow

Bourjois Satin Edition 24H Eyeshadow
2022. január 21.

Vakon megvettem rögtön 3 árnyalatot is kuponos napokon féláron, pedig a zsíros szemhéjam miatt hadilábon állok a krémes szemhéjfestékekkel. Sajnos egyáltalán nem jött be, néhány óra után összeáll a mélyítővonalamban, tehát egyáltalán nem tartós, illetve eldolgozva szinte alig látszik a szín, nem eléggé pigmentált. Pár próbálkozás után leselejteztem.

Paula's Choice Weightless Body Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Weightless Body Treatment With 2% BHA
2021. november 5.

A márka folyékony BHA hámlasztója helyett választottam, mert ez egyrészt ár-érték arányban kedvezőbb, másrészt a folyadék sokszor átfolyt az ujjaim között, és így nem szándékosan ugyan, de pazaroltam a hámlasztót.
A vállamon és a mellkasomon lévő pattikat szépen eltüntette és segít megakadályozni az újabbak megjelenését (főleg menstruáció előtt ez baromi jól jön). Ha lustaságból vagy feledékenységből nem kenem pár napig magamat, újra előjönnek, szóval tényleg hat. Arcra is használom napi szinten, ott is eltünteti a pattanásokat, kisimítja, de nem nehezíti el a bőrömet, és mintha a mitesszereim száma is csökkent volna. Van egy kis kemikália szaga, de szerintem nem vészes. Elégedett vagyok vele.

L’Oréal Paris Brilliant Signature Folyékony Rúzs

L’Oréal Paris Brilliant Signature Folyékony Rúzs
2021. november 5.

Ha elém tennék egy vakteszten, tutira valami drága márka termékének hinném. Be outstanding árnyalatban vettem meg, ami egy igazi őszies, mályvás-rózsaszín. Ahhoz képest, hogy fényes finisű rúzs, meglepően tartós (hosszú órákról beszélek), az ivást simán, de még egy óvatosabb evést is kibír, ha pedig megkopik, akkor is egyenletesen teszi, nem foltokban. Az ajkaim barázdáit szépen feltölti, kellően hidratál, és szerencsére nem ragad. Kár, hogy csak pár árnyalat elérhető Magyarországon, ha nagyobb lenne a színskála, biztos vennék még, igazi drogériás kincs.