maow

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2021. május 20.

A Long 4 Lashes széruma helyett kerestem egy kedvezőbb árú és könnyebben beszerezhető alternatívát, de sajnos mellélőttem. Ártani ugyan nem ártott, talán minimálisan csinált is valamit a szempilláimmal, de sajnos a másik közelébe sem ér. Nem túl nagy lelkesedéssel elhasználom, de újra nem veszem.

Tresemmé Purify & Hydrate Hajbalzsam Zsíros Hajra

Tresemmé Purify & Hydrate Hajbalzsam Zsíros Hajra
2021. május 19.

Korábban ugyanezen márka Keratin Smooth balzsamát használtam, ami ugyan valamennyivel puhábbá, selymesebbé tette a hajamat, viszont el is nehezítette (pedig csak a végére tettem belőle), és emiatt gyorsabban zsírosodott. Ezért váltottam erre a balzsamra. Szerencsére ez nem nehezíti el a hajamat, bár kevésbé puha utána, de azért még így is oké az a hidratálás, amit nyújt. A samponjával együtt használom, zsíros hajra eddig egész jó választásnak tűnik.

Tresemmé Purify & Hydrate Sampon

Tresemmé Purify & Hydrate Sampon
2021. május 19.

Nem sokra vártam tőle, szinte már minden zsíros hajra való sampont kipróbáltam, de egyik sem vált be igazán, viszont ez kellemes meglepetés volt. Nagyon jól tisztít, szinte "nyikorgósra", nem nehezíti el a hajamat, és kellemes illata van. Ami miatt számomra kiemelkedik a többi társa közül, az az, hogy mintha kevésbé gyorsan zsírosodna a hajam, kitolja a hajmosások közötti időt. Eddig 2 naponta muszáj volt hajat mosnom, most viszont még a 3. napon is viszonylag vállalható (feltűzve és száraz samponnal persze).