maow

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Tindigo Fresh & Fun Fairy Mist With 5% Niacinamide Arcpermet

Tindigo Fresh & Fun Fairy Mist With 5% Niacinamide Arcpermet
2020. május 24.

Nekem sajnos annyira nem jött be. A mellkasomon és a hátam felső részén kijövő piros kis pattikra vette, és bár valamennyire mintha lehúzta volna a gyulladtabb pattanásokat, de ha elhagytam a rutinomból, nem hiányzott, nagy különbséget nem vettem észre. Egy 200 ml-es kiszerelést használtam el belőle, nem venném újra.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. május 22.

Megváltás vízhiányos bőrre, szépen feltölti, közben pedig nem nehezíti el. Nekem úgy tetszik a legjobban, ha a hidratáló krémembe teszem, úgy még ütősebb a hatása, illetve a krém is jobban siklik az arcomon. Biztosan újraveszem, egyrészt az azonnali és látványos hatása miatt, másrészt mert ennyi pénzért ajándék.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. május 22.

Azonnali szerelem lett! Előtte a Tindigo 0,5%-os retinolszérumát használtam napi szinten, több mint egy éven keresztül, de ez a G&G szérum kiütötte a nyeregből. A bőröm még feszesebb és simább lesz reggelre, mint a tindigostól, a gyulladtabb pattikat úgyanúgy, ha nem jobban lehúzza, és még valamennyire hidratál is. Nem is kérdés, hogy újraveszem, egyrészt az azonnali és látványos hatása miatt, na meg mert a Tindigo harmadába kerül. Nem tudok (és nem is akarok) belekötni, számomra tökéletes.